Hacettepe Üniversitesi sözleşmeli personel alımına dair detaylar paylaşıldı. 621 sözleşmeli personel alımı başvuru şartları nedir? Alımlar ne zaman sona eriyor? Başvuru tarihleriyle birlikte üniversitenin personel kontenjan, kadro bilgisi aktarıldı.

Hacettepe Üniversitesi'nin sözleşmeli personel için alım yapacağı öğrenildi. 621 sözleşmeli personel için kontenjan bilgisi ve başvuru şartları paylaşıldı. Güncel olarak kadroya ilişkin detaylar da verildi. Sizler de internet sitesi üzerinden işlem sağlayabileceksiniz.

Hacettepe Üniversitesi Personel Alımı Başvuru

Hacettepe Üniversitesi'nin sözleşmeli personel alımı için başvuru ekranı Kariyer Kapısı resmi internet sitesi üzerinden gerçekleşmektedir. Bununla birlikte üniversitede çalışacaklar için belirli şartlar sunuluyor. Eğer bunları karşılıyor iseniz sizler de başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Hacettepe Üniversitesi Personel Alımı Başvurular Ne Zaman?

Hacettepe Üniversitesi'nin sözleşmeli personel alımı başvuru işlemleri 5 Nisan 2023 tarihinde başlamış olmakla beraber, 19 Nisan 2023'e kadar sürecektir. Bu süre zarfında sizler de Kariyer Kapısı aracılığı ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Güncel şartlar da site üzerinde yazmaktadır.

18 - 35 Yaş Arası Başvuru Yapabilecek!

Sözleşmeli personel alımlarında 18 - 35 yaş arasının kabul edileceği öğrenildi. Doğum tarihi olarak ise  05.04.1988 (dahil) – 20.04.2005 (dahil) aralığında olanlar için işlem sağlanacak.