Sosyal medyada gecenin olayı Haddini Bil Kıvırcık ile gerçekleşiyor! Haddinibilkıvırcık yazarak Twitter üzerinden Mert Armağan eleştiriler geliyor! Peki Mert Armağan kimdir? Mert Armağan ne yaptı? Mert Armağan Atatürk'e ne söyledi? Mert Armağan yine olay

Sosyal medyada gecenin olayı Haddini Bil Kıvırcık ile gerçekleşiyor! Haddinibilkıvırcık yazarak Twitter üzerinden Mert Armağan eleştiriler geliyor! Peki Mert Armağan kimdir? Mert Armağan ne yaptı? Mert Armağan Atatürk'e ne söyledi?

Mert Armağan yine olay oldu!

Daha önce bir çok Tweeti olay olan nişanlısı Berfin Kılıç yaşadıkları sonrası gündemden düşmeyen Mert Armağan, bu sefer Atatürk'e hakaret ettiği gerekçesiyle eleştirilerin odağı oldu! Mert Armağan ve yakını Fatih Tezcan etiketlenerek Haddini Bil Kıvırcık deniliyor!

Mert Armağan Haddini Bil Kıvırcık Atatürk'e ne dedi?

Haddini Bil Kıvırcık ile gece yarısı gündeme gelen Mert Armağan tek bir video ile değil bir çok videosuyla eleştiriliyor. Atatürk'ün bir yasası kaldırılmalı mı sözleri sonrası yasağı Adnan Menderes'in getirmesiyle birlikte olay olan son video sonrası Mert Armağan gündem oldu!

Mert Armağan son videosunda vatandaşa hakaret ettiği iddia ediliyor. Mert Armağan her kesimden tepkiler gelmeye başladı.