Ünlü popçu Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde aile arasında nikah töreni yapmıştı. Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinin yurt dışında yapacakları düğünün iptal olduğu iddia edildi. Ünlü şarkıcı Hadise’nin hayranları düğünün neden yurt dışında yapılmadığını merak etti. İşte detaylar…

36 yaşındaki güzel popçu Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler çifti geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde evlenmişti. Ünlü şarkıcı Hadise, oyuncu Kaan Yıldırım ile 1,5 yıllık birlikteliğini bitirdikten iş insanı Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Aradığı aşkı iş insanı Mehmet Dinçerler’de bulan ünlü popçu Hadise, Dinçerler’e olan aşkını her fırsatta dile getiriyor. Çiftin yurt dışında düğün yapamayacağı iddia edildi. Açıkgöz ve Dinçerler çiftinin neden yurt dışında düğün yapamayacağı da merak konusu oldu.

2_1280x720-23

Hadise ve Mehmet Dinçerler Düğün Yapacak Mı?

Çaya Zam Geldi Sosyal Medya Kahkahaya Boğuldu! Erdoğan'ın Çayları Geri Topladı! "Çayı Geri Ver" Videosu Gündem Oldu! Çaya Zam Geldi Sosyal Medya Kahkahaya Boğuldu! Erdoğan'ın Çayları Geri Topladı! "Çayı Geri Ver" Videosu Gündem Oldu!

Ünlü popçu Hadise, başarılı oyuncu Kaan Yıldırım ile bir buçuk yıl aşk yaşamıştı. Ancak Yıldırım ve Açıkgöz ilişkisi bitmişti. Güzel şarkıcı Hadise yeni bir aşka yelken açarak aradığı aşkı bulmuştu. İş insanı Mehmet Dinçerler ile başarılı popçu Hadise’ nin ilişkisi ilk günden bu yana magazin gündeminde yer aldı. Ünlü çift evlilik kararı aldıklarını güzel şarkıcı Hadise’nin sosyal medya hesabından paylaştığı video ile sevdiklerine ilan etmişti. Açıkgöz ile Dinçerler çifti 30 Nisan 2022 tarihinde Çırağan Sarayı’nda evlendi.

İş insanı Mehmet Dinçerler, başarılı şarkıcı Hadise ‘ye yaptığı evlilik teklifi ile oldukça magazin gündeminde yer aldı. Dinçerler’in güzel şarkıcı Hadise’ye yaptığı evlilik teklifi de olay olmuştu. Aile şirketinin 130 milyon liralık borcu olduğu söylenen iş insanı Mehmet Dinçerler’in ünlü şarkıcı Hadise’ye aldığı 40 bin dolarlık içinde M harfinin olduğu yüzük gündem oldu. İş insanı Mehmet Dinçerler, Instagram hesabını kapatmıştı. Ancak Dinçerler daha sonra yaptığı açıklama ile olanları yalanladı.

7_1280x720-8

Hadise ve Mehmet Dinçerler Düğün Yapmayacaklar! Neden?

Başarılı iş insanı Mehmet Dinçerler, aile şirketi için konkordato kararı ile alakalı açıklama yapmıştı. İstinaf mahkemesi konkordato kararını kaldırdı. Dinçerler, “Çocukluğumdan beri ticaretin içinde yer almış ve sonsuz deneyimler edinmiş bir ailede yetişmiş bir genç olarak iş hayatına dair öğrendiğim temel değer, iş ahlakından asla ödün vermemektir. Ne yazık ki babam Burhan Dinçerler ve abisi Mehmet Dinçerler’in ortak oldukları Hacı Sayid Gıda San. Tic. A.Ş. ekonomik olarak sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Bu zorlu süreçte bir kısım banka borçlarına, ailesine ve soyadına karşı kendisini sorumlu hisseden her evlat gibi hiçbir ticari yukümlülüğüm olmamasına rağmen maalesef kefil olmuştum. Bu sebeple borçların yapılandırılması için Hacı Sayid’in konkordato talebinde bulunması sebebiyle, yatırımcılarımızı ve çalışanlarımızı koruma altına almak amacıyla, şirketimiz 2019 senesinde konkordato sürecine girmek zorunda kalmıştır. Şahsım ve şirketim olarak onaylanan bütün ödeme takvimine uymuş olup bir tane dahi takibe alınmış borcum bulunmamaktadır. Ben bugüne kadar evlat olarak üstüme düşeni yaptığıma inanıyorum ve bundan sonra da ne gerekiyorsa yapacağım.” Açıklamalarında bulundu.

Başarılı şarkıcı Hadise, iş insanı Mehmet Dinçerler ile evlendikten sonra iş hayatının yanında sahne kıyafetlerini de değiştirdi. Güzel popçunun hayranları yeni stilini de oldukça beğendi. Ünlü çift magazin gündeminden düşmüyor. Bu defa da düğünün yurt dışında yapılmayacağı yönünde söylentiler ortaya çıktı. Ünlü şarkıcının hayranları bu haber ile oldukça şaşırdı ve düğünün neden yapılmayacağını merak etti.

İddialara göre ünlü popçu Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler yurt dışında düğün yapamayacak. Geçtiğimiz ay nikah masasına oturan çiftin nikah fotoğrafları da merak konusu olmuştu. İş insanı Mehmet Dinçerler ’in borçlarından dolayı ünlü çiftin yurt dışında düğün hayalinin suya düştüğü iddia edildi.