Ünlü şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler 15 Mart 2022 tarihinde aile arasında düzenlenen gizli bir tören ile nişanlanmıştı. Ünlü çiftin Çırağan Sarayı’nda düzenlenen tören ile evlendiği iddia edildi. Düğün töreni aile arasında gerçekleştirildiğinden dolayı basına kapalı yapıldı. Davetlilere yapılan uyarı dikkat çekti… İşte detaylar.

Başarılı popçu Hadise ile dünyaca ünlü kahve markasının CEO’su Mehmet Dinçerler bir yıldan fazladır aşk yaşıyor. İş insanı Mehmet Dinçerler güzel şarkıcı Hadise’ye ocak ayında evlilik teklifi etmişti. Ünlü şarkıcı Hadise sosyal medya hesabından paylaştığı video ile bütün sevdiklerine evlilik teklifine evet dediğini ilan etmişti. Ünlü çiftin Çırağan Sarayı’nda nikah masasına oturduğu iddia edildi.

8_1280x720-1

Hadise ve Mehmet Dinçerler Evlendi!

Ünlü şarkıcı Hadise geçen yıl haziran ayında oyuncu Kaan Yıldırım ile olan birlikteliğini bitirmişti. Güzel şarkıcı Hadise ardından iş insanı Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İş insanı Mehmet Dinçerler ocak ayında güzel şarkıcıya evlilik teklifi etmişti. Hadise sosyal medya hesabından evlilik teklifine evet dediğini takipçileri ile paylaşmıştı. Mutlu birliktelikleri olan ünlü çift 15 Mart 2022 tarihinde aile arasında basından gizli olacak şekilde nişan töreni yapmıştı.

İş insanı Mehmet Dinçerler ocak ayında aşk yaşadığı ünlü şarkıcı Hadise’ye 3 milyon TL değerinde yüzük alması ile magazin gündemine damgasını vurmuştu. Romantik teklif için sevgilisine 3 milyon TL değerinde tektaş yüzük alan Dinçerler’in, yüzüğün içine M harfi yazdırdığı da dikkatlerden kaçmadı.

Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir

4_1280x720

Davetlilere Dikkat Çeken Uyarı!

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Hadise ve iş insanı nişanlısı Mehmet Dinçerler ABD ye gidip hem tatil hem de iş yaptılar. Açıkgöz ve Dinçerler çifti New York dönüşü el ele görüntülenmişti. Gazetecilerin sorularına cevap veren Hadise’nin karnını çantası ile kapatması gözlerden kaçmadı. Ünlü şarkıcı Hadise, “Çok yoğun bir sürecimiz oldu Mehmet'le. Epey seyahat ettik. Hem iş, hem de tatil” açıklamalarını yaptı.

36 yaşındaki başarılı şarkıcı Hadise’nin karnını kamufle etmesi ile hamile olup olmadığı sevenleri tarafından merak konusu oldu. Hatta ünlü çiftin geçtiğimiz günlerde evliliği beklememek için imam nikahı kıydığı iddia edilmişti. Ayrıca çiftin Hadise’nin hamile olmasından dolayı evlilik için acele ettiği söylendi. Ancak Hadise bu iddialara karşılık olarak açıklama yaptı. Konu ile ilgili olarak Hadise, “Bizim de ailelerimiz var. Ben gülüp geçiyorum ama ailelerimiz üzülüyor. Çocuk istiyoruz fakat her şeyin zamanı var. Örf ve adetlerimize bağlı bir çiftiz” ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler’in Çırağan Sarayı’nda evlendiği iddia edildi. İddiaya göre düzenlenen tören aile arasında yapıldı. Dünya evine giren Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftini evlilik töreni aile arasında yapıldığından dolayı basına kapalı bir şekilde gerçekleşti. Törende bilhassa davetlilerin görüntü almaması konusunda uyarı yapıldığı söylendi. Davetliler görüntü konusunda kibar bir şekilde uyarıldı.