Ünlü şarkıcı Hadise, aradığı aşkı yakışıklı iş insanı Mehmet Dinçerler’de bulmuş, çift geçtiğimiz ay aile arasında yapılan törenle nişanlanmıştı. Ünlü çift hakkında magazin basınına düşen bir iddia ise herkesi şaşkına çevirdi. Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinin imam nikahı kıydığı öne sürüldü.

Özel hayatıyla son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan şarkıcı Hadise, aradığı aşkı iş insanı Mehmet Dinçerler’de buldu. Yaklaşık bir yıl önce başlayan aşklarına doludizgin devam eden çift yaz ortalarında ise evlilik kararı almıştı. Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz aylarda ise sevgilisine evlenme teklif etmiş ve Hadise de güzel haberi sosyal medya hesabından hayranları ile paylaşmıştı. Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti Geçtiğimiz ay aile arasında düzenlenen sade bir törenle nişanlandı. Düğün için çok beklemek istemeyen çiftin bu yaz Düğün yapmayı planladığı öğrenilirken düğün mekanı arayışı içinde oldukları da ortaya çıktı. Ancak Hadise ve Mehmet Dinçerler için öyle bir iddia gündeme geldi ki sosyal medya adeta çalkalandı.

Gözden kaçırmayın

Sosyal Medyayı Salladı! Damla Sönmez'den Aziz Sonrası Paylaşım... Sosyal Medyayı Salladı! Damla Sönmez'den Aziz Sonrası Paylaşım...

İmam nikahı kıydıkları iddia edildi

Aile arasında yapılan nişan töreni ile 15 Mart tarihinde nişanlanan Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinin Düğün tarihi de merakla beklenirken magazin basınına düşen bomba iddia herkesi şaşkına çevirdi. Ünlü çiftin imam nikahı kıydıkları ve evlilik için ilk adımı attıkları öne sürüldü. Bu konu Dünden bu yana magazin basının daha çok konuşulup tartışılsa da Mehmet Dinçerler ve Hadise çiftinden herhangi bir açıklama gelmedi.

hadise-ve-mehmet-dincerler-imam-nikahi-iddialariyla-gundemde-evlilik-icin-gun-sayiyorlar-3

Düğün için yer bakmaya devam ediyorlar

Alınan bilgiye göre Hadise ve Mehmet Dinçerler çekilir düğün için yer Aramaya devam ediyor. Çiftin düğünü yurtdışında yapmayı planladıkları öğrenilirken Maldivler'de Bir otelde görüştükleri ortaya çıkmıştı. İstanbul'da ise birçok otelin ünlü çiftin düğünü için sponsor olmak üzere teklifte bulunduğu öğrenildi. Henüz karar vermemiş olan çiftin Avrupa'da da bazı ülkelerde otel aradığı öğrenildi.