Hadise kendisi hakkında Reza Zarrab'tan hamile kaldı iddialarında bulunan Deniz Akkaya'ya bir aptal konuşuyor göndermesinde bulundu.

Hadise, Ebru Gündeş ve Reza Zarrab üçgeninde hamilelik iddiaları sonrası kavga başladı!

Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler! Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler!

Ünlü şarkıcı Hadise, Ebru Gündeş'in eski eşi yolsuzluk ve dolandırıcılıktan tutuklu olan Reza Zarrab ile ilişki yaşadığı iddialarına Deniz Akkaya adeta bomba bırakmıştı. 

Beyaz Tv'nin gündem yaratan magazin programı Söylemezsem Olmaz'ın yorumcularından Deniz Akkaya yine kavga çıkartacak açılamalar yapmıştı. Daha geçtğimiz günlerde Selin Ciğerci'ye söyledikleri nedeniyle 3 gün hapis cezasına çarptırılan Deniz Akkaya yine tartışma yaratacak açıklamalar yaptı.

Deniz Akkaya programda Hadise için çok büyük iddialarda bulundu. Akkaya, şu sıralar Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan Hadise için yasak aşkından hamile kaldı iddiasında bulundu.

Kaan Yıldırım ile ilişkisi biter bitmez Mehmet Dinçerler ile aşk yaşmaya başlamasıyla eleştirilen Hadise için Reza'dan hamile kaldı iddiası gündem oldu. 

Deniz Akkaya, Hadise'nin Reza Zarrab'tan hamile kaldığını iddia etti. Programın bir diğer yorumcusu Seren Serengil'de Kaan Yıldırım ile ilişkisi de bu nedenle bitti zaten" yorumunda bulundu.

Bu iddialara Hadise ne cevap verecek yine mahkeme yolu mu gözükecek derken Hadise'den cevap geldi.

Hadise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda türkçe alt yazılı ingilizce bir video paylaştı. Videoda "Bir aptal, konuştuğu zaman dikkatlice dinleyin. Çünkü bir aptal konuşurken onu dinlemek önemlidir. Çünkü onun ne yapacağını bilmek, ne yapmayacağını bilmek kadar önemlidir." denildi.