Yeni dönemin dikkat çeken genç oyuncularından Hafsanur Sancaktutan da meşhur ekibe katıldı.

Yeni dönemin dikkat çeken genç oyuncularından Hafsanur Sancaktutan güzelliği ve sempatik görünümü ile her geçen gün hayran kitlesini arttırıyor. Gülperi dizisinde rol aldıktan sonra asıl çıkışını Aşk Ağlatır ile yapmıştı. Oyuncu burada birlikte rol aldığı Deniz Can Aktaş'la mutlu beraberliğini sürdürüyor. Son Yaz dizisi ile birlikte de hayran kitlesini iyice arttıran oyuncu şimdilerde ise Disney Plus  dizisi için çekimlere başladı. Disney Plus'ta Dünyayla Benim Aramda adlı bir dizide oynayacak olan oyuncunun rol arkadaşları ise Buğra Gülsoy ve Demet Özdemir olacak.  

Dünyayla Benim Aramda
Dünyayla Benim Aramda dizisi aslında bir uyarlama. Disney Plus daha Türkiye'de yayına girmeden pek çok dikkat çekici dizi ile tanıtım yapmaya başladı. Açılışı Engin Akyürek'in dizisi Kaçış'la yapacak olan kanalın önemli projelerinden bir diğeri ise Dünyayla Benim Aramda dizisi. Diziler yayına girmeden ve tanıtımlar başlamadan bilgi verilmesini istemeyen kanalın bu kararına uyan oyuncular da rolleri hakkında fazla bilgi vermiyor. Ancak artık Hafsanur Sancaktutan'ın Sinem adlı bir dergi çalışanında hayat vereceği biliniyor. rol arkadaşı ve dizinin başrolü Demet Özdemir ise İlkin karakterini oynayacak ve o da bir dergide çalışan bir kadına hayat verecek.

İlkin'in Deneyimi

Hafsanur Sancaktutan'dan hayranlarını üzen haber! - Magazin Haberleri
Dizinin asıl konusu İlkin'nin sevgilisini test etmek istemesinden çıkıyor. İlkin sevgilisi Tolga'nın ona olan duygularından ve sadakatinden emin olmak istiyor. Buğra Gülsoy'un canlandırdığı Tolga ise habersiz bir şekilde deneye katılmış oluyor. Ardından olaylar gelişiyor ve işler içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Dizinin türü romantik komedi ve bu yaz yayına girebilir. Eğlenceli bir yapım izlemek isteyenler için bu yaz Disney Plus ekranı zaten çok fazla seçenekle dolu olacak. Bunlardan birisi de başarılı oyuncularıyla göz dolduran Dünyayla Benim Aramda dizisi olacak.

Teoman ve Bartu Küçükçağlayan Karesine Çağrı Geldi! "Hemen Bana Ulaşsın" Cevabı Sosyal Medyayı Salladı! Teoman ve Bartu Küçükçağlayan Karesine Çağrı Geldi! "Hemen Bana Ulaşsın" Cevabı Sosyal Medyayı Salladı!

Çekimlerden Sonra Paris
Hafsanur Sancaktutan bir kaç gün önce gazetecilerin sorularını yanıtladı. Dünyayla Benim Aramda dizisinde yer almaktan oldukça memnun görünen oyuncu dizinin çekimlerinin bitmek üzere olduğunu da söyledi. Ama henüz bu dizisinin yayın tarihi belirlenmemiş. Sancaktutan bu sıralar yurt dışından Paris'ten bir dergiden röportaj ve fotoğraf çekimi için randevu almış. Dünyayla Benim Aramda çekimleri biter bitmez de Paris'e geçmeyi düşünüyormuş. Daha sonra ise yorgunluğunu atmak için bir tatile çıkmak istediği söyleyen oyuncu kariyerinin oldukça iyi bir noktasında bulunuyor ve yeni teklifler geldikçe de mutlu oluyor.

Tatile Deniz Can Aktaş'la mı Çıkacak?

Rol arkadaşıydı, aşkı oldu! Kasaba Doktoru'nun Ömer'i Deniz Can Aktaş'ın sevgilisi...
Hafsanur Sancaktutan kariyerinde yükselmeye devam ederken aşk hayatı da gayet yolunda gidiyor. Son dönemin yakışıklı jönlerinden Deniz Can Aktaş'la birlikte olan oyuncu Dünyayla Benim Aramda dizisinin çekimleri yeni başladığında ilişkisinin gayet güzel gittiğini ve görüşemeseler de yaz tatili planları yaptıklarını söylemişti.  

Kameralardan Uzak
Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş beraberliği Aşk Ağlatır dizi setinde başlamıştı. Halen devam eden beraberlik iki tarafı da mutlu ediyor. Gözlerden ve kameralardan uzak yaşayan ikili magazin dünyasına fazla bulaşmıyor. İlişkilerini çok da göz önünde yaşamak istemeyen çiftin mutlu beraberliği uzun bir süredir devam ediyor. Üç yılı aşkın bir süredir iyi bir beraberlikleri var. Deniz Can Aktaş ise şu sıralar Kasaba Doktoru dizisinde Ömer karakterini canlandırıyor. Bu dizinin de yakın bir zamanda yaklaşık iki bölüm sonra sezon sonu yapacağı haberleri yayıldı. Ancak tatili kısa sürecek olan dizinin Ağustos ayının sonlarına doğru yeniden yayınlanmaya başlaması da bekleniyor. Her iyi genç oyuncu bu sıralar hem aşkta hem de işte mutlu bir dönem geçiriyor.