Hafsanur Sancaktutan Kimdir? Ne Oldu? Neden Gündem Oldu?

Hafsanur Sancaktutan kimdir? Hafsanur Sancaktutan dedesi neden gündem oldu? Hafsanur Sancaktutan cinsel istismara mı uğradı? Hafsanur Sancaktutan olayı ne?

Genel 29.06.2021 - 23:06 29.06.2021 - 23:07 Ece Sahan

Son Yaz dizisinin Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan gündem oldu. Peki Hafsanur Sancaktutan neden gündem oldu?

Alperen Duymaz, Ali Atay ve Funda Eryiğit ile başrolleri paylaştığı Son Yaz dizisi ile ünlenen Hafsanur Sancaktutan sosyal medyadan yaptığı itiraf ile gündem oldu.

Peki Hafsanur Sancaktutan neden gündem oldu? Hafsanur Sancaktutan çocukken istismara uğradığını anlattı.

Elmalı Davası sonrası tüm Türkiye yine ayağa kalmış ve tepki göstermişti. Ünlü isimlerde çocukken yaşadığı tacizleri açıklamaya başladı. Onlardan biri de Hafsanur Sancaktutan oldu.

Hafsanur Sancaktutan dedesi, kuzenler ve komşuları tarafından istismara uğradığını açıkladı.

Hafsanur Sancaktutan yaptığı açıklamada önce Feyza Altun'un "Akrabam tarafından tacize uğradım" gönderisini paylaştı ve "Bu hikaye çok tanıdık" diye yazdmıştı. 2 saat sonra ise yeni bir paylaşım yaptı ve yıllardır içinde sakladığı iğrenç olayı anlattı. 

Hafsanur Sancaktutan sosyal medya hesabından "İTİRAF EDİYORUM! Dedem tarafından istismara uğradım. Pedofili bir adamın torunuydum. Kuzenlerin, iş arkadaşlarım, komşularım tarafından taciz edildim. Utanmıyoruz. Korkmuyoruz. Yalnız olmadığımızı biliyoruz" diyerek yazdı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@