Hakan Ural bu defa da sunuculuğunu üstlendiği “Neler Oluyor Hayatta” adlı programda Acun Ilıcalı'ya yönelik sözleriyle gündeme geldi.

Geçtiğimiz günlerde kendisini eleştirenlere sunduğu programda cevap veren Hakan Ural, bu kez Acun Ilıcalı'yı hedefine aldı.

Eski patronu ve 25 yıllık programcı olan Acun Ilıcalı'nın diksiyona uygun konuşamadığını söyleyen Hakan Ural, tüm magazin sayfalarında ve sosyal medyada eleştiri alırken, sözleri "gündemde kalma çabası" olarak yorumlandı.

Ural, "Acun'a de ki 'açıkçası' lafını kullanmadan konuş de, konuşamaz. Böyle kalır... Çok var öyle insan bu arada, görüyorum. 'Açıkçası'yı çıkar cımbızla, mesela bir cümle kurdu diyelim; 'Ben bugün açıkçası yarın geldim, gittim. İşte topu da aldım gittim.' sözleri ile tepki topladı.

Hakan Ural tepkilere patladı: Dibine kadar Recep Tayyip Erdoğan Topunuz gelin - Internet Haber

Günün Magazin Bombası! "Emine Ün'ü eski kocası kardeşi Mine Ün ile aldattı" Günün Magazin Bombası! "Emine Ün'ü eski kocası kardeşi Mine Ün ile aldattı"

Hakan Ural'ın Acun Ilıcalı'yı hedefine koyduğu konuşmasındaki tam metin ise şöyle;

"Acun'a de ki 'açıkçası' lafını kullanmadan konuş de, konuşamaz. Böyle kalır... Çok var öyle insan bu arada, görüyorum. 'Açıkçası'yı çıkar cımbızla, mesela bir cümle kurdu diyelim; 'Ben bugün açıkçası yarın geldim, gittim. İşte topu da aldım gittim. Desen ki, şu 'açıkça'sını çıkarttım buradan. Sen yine aynı cümleleri kur. Ne fark edecek? Hiçbir şey... 'Açıkçası' dediğin şeyi söylememen gerekiyor. Yani 'açıkçası, hadi neyse' dersen yani açık açık söylemek istemiyorsun... Ama hem açıkçası deyip hem konuşmak çok garip değil mi? Zaten konuşuyorsun oğlum..." sözleriyle gündem oldu.

Ural'ın sözleri sosyal medyada "terbiyesizlik ve hadsizlik" olarak yorumlanırken "Hakan Ural Kim?" soruları yer aldı.