Kanal D'de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının yorumcusu Hakan Ural yine tepki gören ifadelere imza attı! Hakan Ural sağlıkçılara ne dedi? TV'den doktorlara şiddet uygulayın çağrısı!

Magazin yorumcusu Hakan Ural yine skandal ifadelere imza attı! Hakan Uran ne dedi? Hakan Ural, Twitter'da neden Özür Dile Hakan Ural diye TT oldu?

Hakan Ural skandal yorumlarıan devam ediyor. Sibel Can'ın eski kocası Hakan Ural ülkemizde zaten şiddetin her konuda boy gösterdiği, hayvana kadına şiddetin 7 yaşa kadar bile indiği ülkemizde sağlıkçılara şiddeti güzelledi! 

Hakan Ural yine tepki çeken şiddet güzelleyen halkı kine sevk eden skandal bir yoruma imza attı. 

Şiddetin son bulmadığı 7 yaşındaki çocukların bile döverek kedi ve köpek öldürüp işkence ettiği Türkiye'de TV'lerde Hakan Ural bu halka şiddet güzellemeye devam etti.

Orjinal tester parfümler nasıl alınır? Kalıcı orjinal ucuz tester parfüm adresi Orjinal tester parfümler nasıl alınır? Kalıcı orjinal ucuz tester parfüm adresi

Kanal D'de yorumculuk yapan Hakan Ural'dan sağlıkçılara yönelik şiddeti güzelleyen skandal ifadeler!

Hakan Ural'ın sağlıkçılar için programın suncusu Nur Tuğba Algül'e "Sen olsaydın gözünü oyardın" demesinin ardından sunucunun da "yapardım" ifadeleri ağızları açık bıraktı!

Hakan Ural, Kocaeli'de bir hastanede yaşanan olayı, Nur Tuğba Algül ile yorumladı. Hakan Ural sağlıkçılar için Nur Tuğbaş Algül'e "Sen olsaydın gözünü oyardın" dedi bunun üzerin de Algül "Yapardım" diye yanıt verdi.

Bu diyalog sosyal medyada büyük tepki. Şiddet oranın avrupada birinciliğe yükseldiği ülkemizde her şeyi şiddetle çözen şiddet yaşının 7'ye indiği ülkemizde televizyonlarda yorumcular açık açık şiddet güzelledi. Sosyal medyada troller tarafından hayvana ve kadında dair yeterince şiddet güzellemesi varken televizyonlarda da sağlıkçıkara şiddet güzellemesi yapıldı!