Atv'de başlayacak olan Hakim dizisinin karakterleri ekran başında izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Dizinin en dikkat çeken karakterlerinden biri de Azem Demirkıran. Birçok kişi arama motorunda Hakim dizisi Azem Demirkıran Gerçekte kim sorusunun yanıtını merak ediyor. Peki Hakim Azem gerçek adı ne? Yurdaer Okur kimdir, hangi dizilerde oynadı? Yurdaer Okur evli mi?

ATV’de Limon Film imzası ile bu akşam yayın hayatına başlamaya hazırlanan Hakim dizisi merakla bekleniyor. Sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak gösterilen Hakim dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri de, araştırılıyor. Özellikle Hakim Azem Demirkıran kimdir sorusunun yanıtı en çok araştırılanlar arasında bulunuyor. Peki Hakim Azem Demirkıran gerçek adı ne? Yurdaer Okur kimdir, Kaç yaşında? Yurdaer okur hangi dizilerde oynadı?

Hakim dizisi Azem Demirkıran gerçek adı ne?

Hakim dizisinde Azem Demirkıran karakterine başarılı oyuncu Yurdaer Okur hayat veriyor. Bugüne kadar oynadığı tüm diziler ile adından söz ettiren Yurdaer Okur, Hakim dizisinde de yine güçlü bir karakter ile karşımıza çıkıyor.

Hakim Azem Demirkıran kimdir?

Çocukluğu ve gençliği sokaklarda geçen Azem Demirkıran, kendisine has bir adalet yöntemi oluşturmuş ve sonunda da bir mafya babası haline dönüşmüştür. Kolayca sinirlenmeyen ancak sinirlendiğinde de gözü hiçbir şeyi görmeyen adam Demirkıran'ın, oğlunu kaybettikten sonra bambaşka biri haline dönüşür. Oğlu bir kazaya kurban giden ve kızı Deniz’in üzerine daha çok titremeye başlayan Azem Demirkıran'ın büyük oğlu Metehan ise cezaevindedir. Metehan cezaevinden çıktıktan sonra aile içindeki tüm dengeler değişir.

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisi İçin Dikkat Çeken Anlaşma! Yeni Oyuncular Kimler Oldu? Atatürk Dizisi İçin Dikkat Çeken Anlaşma! Yeni Oyuncular Kimler Oldu?

Yurdaer Okur kimdir, kaç yaşında?

Başarılı oyuncu Yurdaer okur Rize'de 29 Ekim 1974 tarihinde dünyaya geldi. Lise eğitimini Bafra süper lisesinde tamamlayan Yurdaer Okur, daha sonra Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümüne girdi noktan 3 yıl bu bölümde eğitim aldıktan sonra Okulu bırakan Yurdaer Okur, Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümüne girmeyi başardı. Buradan mezun olduktan sonra Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet konservatuarına başlayan Yurdaer okur yüksek lisansını burada tamamladı.

İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda ve Diyarbakır Devlet tiyatrosundan yer alan Yurdaer okur Birgül Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü bünyesinde birçok oyunda oyunculuk ve Yönetmenlik yaptı. Bugüne kadar birçok sinema filmi dizi projesi içinde yer alan Yurdaer okur son olarak kefaret dizisinde Ahmet karakterine Hayat verdi. Yurdaer Okur'un yer aldığı yapımlar şu şekilde;

“Yeter, Aslı ile Kerem, Karadayı, Sakarya Fırat, Reaksiyon, Saruhan, Direniş Karatay, Hakan Muhafız, 7. Koğuştaki Mucize”.