ATV’de güçlü oyuncu kadrosuyla bu sezonun en iddialı dizisi Hakim başlıyor. Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer Okur, Uğur Yücel ve Ebru Özkan gibi isimleri bir araya getiren hakim dizisinin genç oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Hakim dizisinde Deniz Demirkıran karakteri de en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Peki Hakim Deniz kimdir, gerçek adı ne? Hakim dizisi Deniz gerçekte kim? Eslem Akar kimdir, kaç yaşında? Eslem Akar sevgilisi kim?

ATV’nin yeni dizisi Hakim yayın hayatına bu akşam itibariyle başlıyor. Hakim dizisinin genç oyuncu kadrosu da ekran başında izleyiciler tarafından araştırılıyor. En çok merak edilen isimlerden biri de Hakim dizisinde Demir Demirkıran karakteri. Peki Hakim Deniz gerçekte kim? Hakim dizisi Deniz Demirkıran gerçek adı ne? Eslem Akar kimdir, kaç yaşında sevgilisi var mı?

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı! Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı!

Hakim Deniz Demirkıran gerçek adı ne?

ATV ekranlarında Your Honor dizisinin uyarlaması olarak ekranlara gelmeye hazırlanan Hakim dizisi 4 Nisan 2022 Pazartesi akşamı itibariyle başlıyor. Hakim dizisinin genç oyuncu kadrosu da izleyiciler tarafından araştırılıyor. O isimlerden biri ise dizinin genç yıldızlarından Eslem Akar oldu. Hakim dizisinde Deniz Demirkıran karakterine genç oyuncu Eslem Akar hayat veriyor.

Hakim Deniz Demirkıran kimdir?

Deniz Demirkıran, ünlü mafya babası Azem Demirkıran'ın tek kızıdır. Son derece iyi okullarda eğitim almış olan Deniz, oldukça enerjik ve neşeli bir genç kızdır. Annesi ile pek uyuşamaz Ancak her zaman annesine içten içe bir hayranlık duyar. Deniz, Kardeşi Mert’i her şeyden çok sever. Ancak Mert, trafik kazasında hayatını kaybettikten sonra Deniz İçine kapanık bir kız haline dönüşür. Ta ki Ozan’la tanışana kadar. Ozan’la tanıştıktan sonra yeniden eski haline dönen Deniz acı gerçekle yüzleştiğinde ise adeta yıkılır

Eslem Akar kimdir, Kaç yaşında? Eslem Akar sevgilisi kim?

Genç oyuncu Eslem Akar İstanbul'da 23 Mart 1998 tarihinde dünyaya geldi. İlkokul ortaokul ve lise eğitimini Terakki Vakfı okullarında tamamlayan Eslem Akar Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık fakültesinde hala eğitim görüyor. Eslem Akar oyunculuk deneyimine 2011-2013 yılları arasında yayınlanan Sen de Gitme isimli dizide Elif karakterine Hayat verecek başladı. Genç oyuncu iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Eslem Akar’ın sevgilisi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.