ATV’de yepyeni bir dizi daha yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Dev oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesi ile adeta izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan hakim dizisinin yayın tarihi açıklandı. Peki Hakim dizisi ne zaman başlıyor? ATV Hakim dizisi hangi günler yayınlanacak?

ATV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Hakim dizisi için heyecan dorukta. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile fragmanlarında bile merak uyandırmayı başaran dizinin ilk bölümü de heyecanla bekleniyor. Hakim 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Ayrıca fragman ile birlikte dizinin yayın tarihi de netleşti. Peki Hakim dizisi ATV’de ne zaman başlıyor? Hakim dizisi hangi günler yayınlanacak?

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer okur, Ebru Özkan ve Uğur Yücel gibi Usta isimlerin yer aldığı Hakim dizisi başlamak için geri sayıyor. Merakla beklenen dizinin yayın tarihi açıklandı. Dünya çapında etkili uyandıran bir dizinin uyarlaması olarak ekranlara gelecek olan hakim dizisi şimdiden izleyicileri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. Peki Hakim dizisi ne zaman başlıyor? ATV Hakim dizisi hangi günler yayınlanacak?

ATV Hakim dizisi ne zaman başlıyor?

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer okur, Ebru Özkan, Uğur Yücel ve Hasibe Erhan gibi isimlerin yer aldığı Hakim dizisi yayın tarihi belli oldu. ATV ekranlarında yayınlanan ilk bölüm fragmanı ile birlikte dizinin yayın tarihi de ortaya çıkmış oldu. Hakim dizisi ATV’de 4 Nisan Pazartesi akşamından itibaren başlıyor. Dizi ilk bölümüyle ekranlara gelecek ama şimdiden reyting rekorları kıracağı belli. Hem güçlü oyuncu kadrosu hem de Etkileyici hikayesi ile Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma'dan İlk Ayrılık Haberi! Berk Oktay Diziden Ayrılıyor! Berk Oktay Neden Ayrılıyor? Çağatay Ölecek mi? Yasak Elma'dan İlk Ayrılık Haberi! Berk Oktay Diziden Ayrılıyor! Berk Oktay Neden Ayrılıyor? Çağatay Ölecek mi?

hakim-dizisi-yayin-tarihi-belli-oldu-dev-kadro-ve-etkileyici-hikayesi-ile-reytinglere-ambargo-ko-2

Hakim dizisi hangi günler yayınlanacak?

ATV’nin yeni dizisi Hakim yayın günleri de açıklandı. 4 Nisan 2022 Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Hakim dizisi Bundan sonra her pazartesi ATV ekranlarında olacak ATV, Pazartesi günü yine iddialı bir dizi ile doldurdu ve rakiplerine adeta meydan okudu. Uyarlama dizi olarak ekranlara gelecek olan Hakim dizisi şimdiden büyük Merak uyandırdı. Özellikle ilk bölümün izlenme rekorları kıracağı tahmin ediliyor.