Haldun Boysan vefat etti. Bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi rolüyle ekranlara kitleyen ve şu sıralar yeni bir dizi çekim için Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde yer alan usta isim Haldun Boysan hayatını kaybetti.

Haldun Boysan vefat etti. Bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi rolüyle ekranlara kitleyen ve şu sıralar yeni bir dizi çekim için Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde yer alan usta isim Haldun Boysan hayatını kaybetti.Haldun Boysan vefat etti!Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Tombalacı Mehmet karakteriyle kalplerde kalp kuran ünlü yıldız Haldun boysan vefat etti. Bu hafta pazar günü ATV ekranlarında yayınlanacak Maria ve Mustafa dizisinde çok kritik bir rolü de bulunan ünlü isim vefat etti.Haldun boysan neden öldü? Hastalığı neydi?Bir döneme damga vuran yıldız isim dizilerden hiç kopmadı. Haldun Boysan ölüm nedeni kalp krizi olduğu öğrenildi. Ünlü isim aniden kalp krizi geçirerek vefat ettiği öğrenildi.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank hesabı olanlar dikkat! Bankadan açıklama yapıldı! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank hesabı olanlar dikkat! Bankadan açıklama yapıldı!


Haldun boysan kimdir?1958 Ankara doğumlu olan Boysal, Kurtlar Vadisi, Egenin Hamsisi, Hercai ve pazar günü başlayan Maria ve Mustafa gibi dizilerde yer almıştı.Haldun Boysan öldü mü?

Haldun boysan öldü mü soruları bir çok kez yalan haber çıkması nedeniyle araştırılıyor ancak bu sefer Haldun boysan'ı kaybettik.