Haldun Demirhisar Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Zengin Mi? Serveti ne kadar?

Serenay Sarıkaya'nın yeni aşkı iş adamı Haldun Demirhisar kimdir? Haldun Demirhisar nereli? Haldun Demirhisar merakla araştırılmaya başlandı. Projelerin aranan yüzü Serenay Sarıkaya bu sıralar işlerinden çok yaşadığı aşklarla magazin de yer alıyor.

Gündem 15.05.2021 - 12:47 15.05.2021 - 12:48 İlan35

Serenay Sarıkaya'nın yeni aşkı iş adamı Haldun Demirhisar kimdir? Haldun Demirhisar nereli? Haldun Demirhisar merakla araştırılmaya başlandı.

Haldun Demirhisar kimdir?

Projelerin aranan yüzü Serenay Sarıkaya bu sıralar işlerinden çok yaşadığı aşklarla magazin de yer alıyor. Son yılların tartışmasız en parlayan ismi Serenay Sarıkaya şimdilerde de iş adamı Haldun Demirhisar ile anılıyor.

Serenay Sarıkaya her ne kadar hakkında çıkana haberleri "Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle birliktelik yaşarsa istediği hayatı yaşayabilir imalarını kınıyorum" diyerek yalanlasa da Haldun Demirhisar ismi merak edildi.

Haldun Demirhisar ismi birden en çok aratılan isimlerden biri oldu. Haldun Demirhisar hangi  şirketin sahibi? Nereli? Kaç yaşında ve evli mi soruları Sarıkaya hayranları tarafından araştırılmaya başlandı. Haldun Demirhisar kimdir haberimizin detayında!

Haldun Demirhisar Kimdir?

Haldun Demirhisar mimardır. The Stay Otel, Kuum Beach ve Plage Isolee gibi mekanların işletmecisidir. Turizmci kimliği ile tanınan Haldun Demirhisar, Heavenly dDF şirketinin ortaklarındandır.

Haldun Demirhisar Serenay sarıkaya 2. yakalanışı!

Geçtiğmiiz hafta teknede yakalanan Haldun Demirhisar ve Serenay Sarıkaya bu sefer çiftlikte yakalandı. Serenay Sarıkaya konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor ancak henüz bir açıklama gelmedi. Haldun Demirhisar hakkında yaşı haricinde bilgiler gelmeye devam ediyor!

Haldun Demirhisar meğer Cem Yılmaz yakın arkadaşıymış!

Haldun Demirhisar ile ile ilgili yeni bir bilgi geldi. Haldun Demirhisar Cem Yılmaz'ın çok yakın arkadaşı olduğu öğrenildi! Ancak Serenay Sarıkaya sonrası Cem Yılmaz ve Haldun Demirhisar arkadaşlığı sona erdiği öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@