Halil Sezai'den Şok Sözler! Geçen Sene Dövdüğü Yaşlı Komşusuna Sahnede Ağıza Alınmayacak Sözler!

Ünlü şarkıcı Halil Sezai sahne aldığı mekanda, geçen sene dövdüğü için cezaevine girdiği komşusuna şok ifadeler kullandı!

Gündem 24.07.2021 - 13:58 24.07.2021 - 15:48 Ece Sahan

Ünlü şarkıcı Halil Sezai geçtiğimiz sene 67 yaşındaki komşusuna önce tartıştığı ardından da şiddet uyguladığı görüntüleri ile çok konuşulmuştu. Sezai görüntülerin sosyal medyaya yansıması üzerine cezaevine girmişti.

Halil Sezai komşusujna şiddet uyguladığı iddiasıyla 43 gün cezaevinde kalmıştı. Halil Sezai, dün akşam sahne aldığı mekanda olayla ilgili konuştu.

Halil Sezai sahnede olayla ilgili olarak şok ifadeler kullandı. Halil Sezai sahnede olayla iligli olarak "O da onun kanasıydı. Siz amcacık mamcacık falan diye tanıdınız ama ....'nı tekiydi. Hak etti, kafam güzeldi, gerektiği şekilde de tam dövemedim, bir dahaki sefere..." ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

İstanbul Tuzla'da film çekimi yapan Halil Sezai, mahalle sakini olduğu iddia edilen 67 yaşındaki Hüseyin Meriç ile tartışma yaşamıştı. Halil Sezai tartışma sonrasında Meriç'i darp etmişti.

Olayda 67 yaşındaki kişinin çekim ekibini istemediği öğrenilmişti. Görüntülerin sosyal medyaya düşmesi sonrası Sezai'ye sosyal medyada tepki gelmişti. Halik Sezai ise daha sonra bu kişinin kendisini sürekli rahatsız ettiği görüntüleri evinin güvenlik kamerasındaki görüntüleri basına vermişti.

Olay sonrası Halil Sezai, yönetmen Aytaç Ağırlar, Taner Okçular ve Ecem Ağırlar karakola götürülmüştü. Daha sonra ise Halil Sezai tutuklanmıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@