Süper Lig'de 30. hafta mücadelesinde Kayserispor Galatasaray karşı karşıya gelecek! Kayserispor Galatasaray maçını hakem Halis Özkahya yönetecek! Ancak Galatasaray taraftarı şimdiden Halis Özkahya maçı nasıl yöneteceğinden endişeli! Süper Lig'de günün e

Antalyaspor Galatasaray canlı izle Antalya GS selçuksports kralbozguncu justintv canlı maç izle Antalyaspor Galatasaray canlı izle Antalya GS selçuksports kralbozguncu justintv canlı maç izle
Süper Lig'de 30. hafta mücadelesinde Kayserispor Galatasaray karşı karşıya gelecek! Kayserispor Galatasaray maçını hakem Halis Özkahya yönetecek! Ancak Galatasaray taraftarı şimdiden Halis Özkahya maçı nasıl yöneteceğinden endişeli!

Süper Lig'de günün en önemli maçı Kayserispor Galatasaray maçını Halis Özkahya yönetecek! Galatasaray Halis Özkahya'nın yönettiği 10 deplasmanda maçının sadece 1'ini kazanabildi! Hakemlerden son haftalarda en çok çeken taraf olan Galatasaray'ı TFF yine doğrayabilir!

Öyle ki Kayserispor Galatasaray maçının hakemi Halis Özkahya, en çok Galatasaray maçını yöneten hakem ve Galatasaray'a en çok kart gösteren hakem olarak tarihe geçmişti.

400. maçına çıkıyor!

Aslen Öğretmen olan İzmir bölgesi hakemi Halis Özkahya, kariyerinde 400. maçına çıkıyor.

Halis Özkahya son yönettiği Alanyaspor Galatasaray kupa maçı ve Galatasaray Erzurumspor maçlarını yönetmişti.

Kayserispor Galatasaray maçının VAR hakemi ise Arda Kardeşler! Arda Kardeşler ve Galatasaray maçlarında aynı problemler görünüyor. Bu hakem hatalarını Galatasaray taraftarı hakem bizi biçmeye hazırlanıyor yorumunu yaptı!

Kötü yönetimiyle bilinen Halis Özkahya Süper Lig'de 2 yıl Galatasray maçına atanamamıştı.