Halk Bankası, Ziraat Bankası, VakıfBank, Garanti Bankası ve İş Bankası anında 10.000 TL kredi kampanyası başladı. Sizlerde bu kredi kampanyasına başvuru yaparak bu 5 bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Eğer 10.000 TL ihtiyacınız varsa bu 5 banka sizlere anında kredi imkanı veriyor.

İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler, 10.000 TL kredi aldıklarında 36 ay vadeye kadar işlem yapabilirler. Şimdi sizlere bu bankaların kredi başvuru şartlarını ve başvuru aşamalarını vermek istiyoruz.

Halkbank 10.000 TL kredi başvurusu

Size en yakın Halkbank şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. 10.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka hemen 36 ay vade ile sizlere kredi sonucunu söyleyecektir. Çalışan sigortalı olan müşterilerin en az 6 aylık sigortası olması emekli olan kişilerin de bu bankadan emekli maaşı alması durumunda kredi onayı alabileceklerini söylemek istiyoruz. Başvurular banka şubelerinden ve İnternet sitelerinden de yapılabilmektedir.

Ziraat Bankası 10.000 TL kredi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden 10 bin TL kredi başvurusu yaptığınızda banka hemen sizlere sonucu veriyor. En yakın Ziraat Bankası şubesine giderek veya bu bankada hesabınızın olması durumunda internet bankacılığını kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Anında 10.000 TL krediler sadece kimlikle veriliyor. Çalışan ve emekli olan kişiler ile birlikte devlet memuru, Çiftçi ve esnaf olan kişilerde bu kredileri kullanabilir.

kredi-2021

Vakıfbank 10.000 TL kredi başvurusu

Vakıfbank üzerinden de 10 bin TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Size en yakın Vakıfbank şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte gittikten sonra 36 ay vadeye kadar Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız mümkündür. Bu bankadan maaş alan kişilerin banka şubelerine gitmesine gerek yoktur Vakıfbank 10.000 TL kredilerde internet bankacılığı üzerinden hızlı kredi kampanyası yapmaktadır. Bu krediyi onay almanız durumunda hesabınıza atabilirsiniz. Üstü ile internet üzerinden kullanılan kredilerde daha uygun faiz ile işlem yapılmaktadır.

İş Bankası 10.000 TL kredi başvurusu

İş Bankası üzerinden de 10.000 TL kredi başvurusu yapılması mümkündür. Hem banka şubesinden hem de internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. 10.000 TL kredi aldığınızda 36 ay vade ile kredi kullanabileceksiniz. İş Bankası şubelerine gideceğiniz zaman bankaya kimlik ve gelir belgeniz verdikten sonra bankanın size verdiği kredi başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. İş Bankası hızlı onay veren bankalardan birisidir. Bu bankanın internet bankacılığı kullanıyorsanız, İşCep uygulaması üzerinden hiçbir şekilde bankaya gitmeden Online olarak kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan Kredi'nin zamanında hesabı atabilirsiniz.

14241221

Garanti Bankası 10.000 TL kredi

10.000 TL kredi için Garanti Bankası şubelerine giderek kimliğinizle başvuru yapabiliyorsunuz. Banka uygun faiz oranları ile birlikte sizlere 3 ay ertelemeli olarak 36 ay vadeli kredi veriyor. Garanti Bankası üzerinden 10.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka 3 aylık sigortanız varsa sizin kredinizi onaylayacaktır. Emekli olan kişilerde emekli maaşlarını bankadan alıyorsa daha yüksek limitler de kredi kullanabilirler. Size en yakın Garanti Bankası şubesine veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup işlem yapabilirsiniz.