Kamu bankalarından açıklama geldi. Emeklinin cebine Halkbank tarafından hazırlanan kampanya ile 3000 TL yılsonuna kadar girecek. Halkbank tarafından bu kampanya kamuoyu ile paylaşıldı.

Halkbank tarafından hazırlanan kampanya merak edilmeye başladı. Özellikle emeklileri kapsayan kampanyalar büyük bir dikkatle inceleniyor. Paraf para kullanarak gelir elde etme imkanı emekliye sağlandı. İlk defa emekli maaşı alacak olanlara bu kampanya hazırlandı. Emeklilere özel hazırlanan kampanyalar büyük ilgi görüyor. Yakından takip edilen Halkbank kampanyası binlerce kişi tarafından inceleniyor.

Kampanya ile ilgili olarak şu açıklama geldi. Emekli müşterileri özel toplamda 3.000 TL para ödemesi verilecek. Söz konusu kampanyan 1 Nisan 2023 itibarıyla emekli maaşını bankadan almak için bankada hesap açan veya daha önce alan müşterilere sağlanıyor. Kampanya kapsamında vatandaşlara 1 temmuz ile 31 Aralık 2023 tarihleri arasındaki Paraf veya Parafly kredi kartları ile yapacakları 5.000 TL üzeri alışverişlerde 500 TL toplamda 3000 TL Parafpara hediye verilecek.

Kampanyaya Katılanlar 3000 TL Parafpara Alacaklar

Halk Bankası'nın hazırlamış olduğu kampanya ile ilgili detaylar incelendiğinde kampanya dönemi boyunca bir müşterinin sanakart ve ek kart ile kazanabileceği Parafpara maksimum miktarı 3000 TL'ye ulaşıyor. İlk emekli maaşı için bankada hesap açan ya da bankadan maaşını alanlar paraf mobil uygulamasını özel alanından kampanyaya katılmaları için 3404 numarasına SMS gönderebilirler. “KATIL” kampanyasından faydalanmak için maaşlarını bankaya taşımaları gerekiyor.

Kampanya boyunca maaşlarını başka bir bankaya taşımaları durumunda ise iptal ediliyor. Kampanyanın dikkat edilmesi gereken detayları arasında kısa mesaj yöntemi ile Paraf kampanyasına üye olduğu bilgisi verildikten sonra kampanya katılım garanti edilmektedir. Satın alma işlemleri kayıt işlemi sonrasında görünür hale gelmelidir. Bu dönemde yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmemektedir.

Kampanyaya katılım SMS'lerinin bankada kayıtlı bir cep telefon numarası üzerinden yapılması gerekmektedir. Ücretsiz olarak SMS başvurusu sağlanmaktadır. Tüm operatör firmalardan kampanyaya katılım mümkündür. Tüm müşteriler kampanya dahilinde Paraf Para ödülü işleminin gerçekleştirildiği karttan bağımsız olarak bu kartlara yansıtılmaktadır ve dahil edilmektedir.

Emekli müşterilerin kampanyaya katılması ve bu kampanyadan faydalanabilmesi için paraf kredi kartı almaları gerekmektedir. Paraf Debit, Halkkart, Genç Paraf, Paraf Esnaf ve Paraf KOBİ, Eczacı Paraf KOBİ ile Paraf Business kartları kampanyaya dahil değildir.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Kazanılmış olan Paraf Para Pos üzerinden yapılan işlemler gün sonu işlemi ile birlikte işlemin ertesi günü bankacılık sistemine yüklenmektedir. İşlemlerinin iptalleri veya iadeleri kampanyaya eklenmemektedir. Yapılandırılmış olan vergi yükümlülükleri kampanyaya dahil edilmemektedir. Paraf para aktarmak kullanım olarak sayılmamaktadır. Aktarılan Paraf paralar iade edilir. Temmuz, Ağustos ve Eylül kampanyalar ile kazanılan para puanların son kullanma tarihi 15.11.2023 saat 22.00 olarak belirlenmiştir. Kullanılmayan puanlar 16.11.2023 tarihinde banka tarafından iptal edilir.