Halkbank yeni yaptığı kredi kampanyası ile ilgili yeni bir duyuru yaptı. Daha önce kredi alamayanlarda bu kampanyaya katılacak.

Emeklilik yaşı geriye çekildi! SGK üzerinden duyurusu yapıldı! Emeklilik yaşı geriye çekildi! SGK üzerinden duyurusu yapıldı!

Halkbank 30.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası ile yeniden gündeme geldi. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu yapabileceğiniz kamu bankası olan Halkbank, sürekli olarak güncel kredi kampanyaları düzenlemektedir. 3 ay ertelemeli ve ilk taksit ödemesini ertelemeli yapan bireysel müşterilerin 33 ay vadeli olarak kullanacakları bu kredilerden yararlanmak için banka müşterisi olmanız ayrı bir ayrıcalık olacaktır. Halkbank tarafından başlatılan bu kampanyada nakit ihtiyacı olan herkes başvurusunu 5 dakika içinde yapabilecek...

HALKBANK 30 BİN TL

Kamu bankası Halkbank, başvuru yapacak olan kişiler için hemen destek olacak. Özellikle de daha önce kredi almayan ve kredi kullanmayan, Bankalar tarafından SIFIR PUAN adıyla adlandırılan bu bireysel müşteriler, 30 bin TL ödeme için Halkbank üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Halkbank tarafından sunulan bu kredi hizmetinde sıfır puan alan kişilere banka hemen sonuç veriyor. Halkbank üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, destek olarak bu ödemeleri alabileceklerdir. Halkbank üzerinden başvuru yaparak 30 bin TL isterseniz sizin mobil uygulamanız kullanmanız durumunda buradan da ödeme olarak hesaba atılacaktır.

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte, Nakit kredi alacak kişilere 5 dakika içinde sonuç verilmektedir. Bu sonuca göre bankadan işlem yapacak olan kişiler, destek olarak bankadan kredi alabileceklerdir. Halkbank ayrıca kendi bankasına emekli maaşı taşıyan kişilere de hemen destek ödemesi vermektedir. Emekli maaşınızı Halkbank üzerinden almayı kabul ederseniz ve bu süre 3 yıl olursa, 5000 TL'ye kadar emekli promosyonu, 50 bin TL'ye kadar gelir belgesiz kredi, 100 bin TL'ye kadar emekli kredisi, borç kapatma kredisi ve ipotekli kredi, Konut ve taşıt kredisi gibi ürünleri düşük faizlerle alabileceksiniz.