Halkbank 130 Bin TL'ye Varan Kredi Fırsatını Duyurdu! 60 Ay Vade İle Anında Kredi Alabilirsiniz

Kredi çekmek isteyen müşteriler için uygun vade ve faiz oranı fırsatından faydalanmak istiyor. Fırsat 3 Kamu bankası olan Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından duyuruldu.

Ekonomi 20.08.2021 - 23:04 20.08.2021 - 23:04 Berkay Keskin

Halkbank, ekonomiyi güçlendirmek ve canlandırmak adına beyaz eşya, ihtiyaç, tatil, taşıt ve konut kredilerinde müşterilere kolaylık sağlamak için yeni bir kampanyaya imza attı. Ziraat Bankası'ndan 40 bin TL üst limitli 60 aya kadar vade fırsatıyla düşük faiz oranlı kredi müjdesi geldi.

Ziraat Bankası kredi başvurusuna yönelik bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlar gündeme gelen yeni gelişmeleri yakından takip ediyor. Nakit ihtiyacı olanlar, kamu bankalarından uygun faiz oranlı kredileri araştırıyor. Halkbank'ta 40 bin TL'ye kadar 0,90 ve 1,20 faiz oranları ile 60 aya varan vade fırsatıyla kredileri ihtiyaç sahiplerine sunuyor. Bu krediden faydalanmak isteyenler kredi başvurusu nasıl ve nereden yapılacak araştırıyor.

Halkbank Kredi Fırsatı Ayrıntıları

Halkbank Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi müşterilerin konut ihtiyaçlarını gidermek adına %0,90 ve %1,20 faiz oranları ile 60 aya kadar vade fırsatıyla minimum 4.000 TL maksimum ise 40.000 TL'ye kadar kredi fırsatını halka sundu. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bankanın krediye yönelik duyurduğu ayrıntıları merak ediyor.

Sosyal Hayatı Destek Kredisi Nedir Nasıl Başvurulur?

Sosyal Hayatı Destek Kredisi kapsamında müşterilere beyaz eşya, ev tekstili, bisiklet, çeyiz eşyası, mobilya, seramik eşyalar, elektronik eşyalar, pencere sistemleri için destek sunuyor. En az 4.000 TL ve en fazla 40.000 TL olarak kullandırılan kredide faiz oranı %0,70 olarak işleyecek. Anlaşmalı bulunmayan markalardan yapılan alışverişlerde ise %0,90 faiz oranı işleyecek. 

Geri Ödeme Nasıl Olacak?

60 aya kadar verilen sosyal hayatı destek paketi içinde, %0,70 faizli kredinin hesaplanması 10.000 TL kredi kullanacak olan müşteriler ayda 220 TL ödeme gerçekleştirecek ve 60 ayın sonunda ise 13 bin TL ödeme yapmış olacak. Bankanın anlaşmalı olmadığı markalar ve mağazalardan eşya alışverişi yapacak olanlar ise %0,90 faiz oranıyla destek kredisi kullanabilecek. %0,90 faiz oranlı kredi ise geri ödeme ayrıntıları şu şekilde oluyor;

10 bin TL'lik kredi kullanan müşteriler geri ödeme de her ay 240 TL ödeme gerçekleştirecek. 60 ayın sonunda ise bankaya toplam da 14 bin 500 TL ödeme yapmış olacak. Cep telefonu, Bilgisayar ve Tablet alımları kredi kapsamında değildir. Kredi kapsamında değerlendirilmeyecektir. Satıcı olan firmanın Halkbank müşterisi olması gerkeiyor.

Tatil Destek Kredisi Ayrıntıları

Tatil yapmak isteyen vatandaşlara bankalar tatil destek kredisi fırsatı sunuyor. 6 ay geri ödeme olmadan verilen kredide ilk taksit, anlaşmalı acente tarafından veriliyor. İkinci taksit ise banka tarafından ödeniyor. Anlaşmalı olunan acenteler aracılığıyla tatil yapan vatandaşlar, 8 ay boyunca geri ödeme yapmayacak. Geçen 9 ayın ardından geri ödemeler başlıyor ve 28 taksit ödemesi oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@