Halkbank son dakika kredi kampanyasını duyurdu. 42 yaş altı olan kişilere, kimlikle gelir belgesiz 60.000 TL ödeme vereceğini açıkladı. İşte haberimizin tüm ayrıntıları

Son dakika haberi sonrasında Halkbank 42 yaş altındaki kişilere gelir belgesi olmadan, şart aramadan 60.000 TL para ödemesi yapıyor.  Açıklamanın yapılmasından sonrasında vatandaşlar arama motorlarında detayları aramaya başladı.  Vatandaşlar kimlik belgelerini alarak Halkbank şubelerine gitmeye başladı.  Kampanyanın 1 sene süre ile geçerli olduğunu ifade eden banka çalışanları kampanya bünyesinde olan işlemler sırasında gelir belgesi olmadan 60,000 TL ödeme vereceğini duyurdu. Kredi işlemleri esnasında dosya maliyetinin olmaması da vatandaşları heyecanlandıran meseleler bağlamında yer almaktadır. Dosya masrafı olmadan kişiye özel olan desteklerini sunan Halkbank Covid-19 salgını kapsamında gereksinim sahibi 42 yaş altı vatandaşlara yardım elini uzatıyor. 

Halkbank kredi kampanyası bomba 

Banka doğrultusundan oluşturulan son açıklama kapsamında kampanya şu saatten itibaren başlamış bulunmaktadır. Kampanyanın sona ermesi süresi ve devam etme süresi ise 1.5 yıl olarak belirnemiştir. Vatandaşlar Halkbank'a giderek kimlik numaralarıyla 60,000 TL ödeme hizmetinden yararlanabilecek.  Sonuç olarak  bu zorlu salgın döneminde vatandaşlar Halkbank 'tan alacakları paralarla gereksinimlerini görmüş olacaklar. Bankanın sunmuş bulunduğu ayrıcalıklı verilen önemli hizmetlerden bir tanesi de 3 ay ertelemeli kredi verilmesidir. Bankadan 60.000 TL 3 sene vadeli kredi işleminiz onaylandıktan 90 gün erteleme imkanınız vardır. Bu bağlamda kredinizi çok basit bir şekilde ödeme üstünlüğü elde etmiş oluyorsunuz.

Gözden kaçırmayın

Emekliye Ödeme Müjdesi Geldi! 7500 TL hesaplara yatacak! Emekliye Ödeme Müjdesi Geldi! 7500 TL hesaplara yatacak!

Halkbank gündemi sarsan açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. 60.000 TL gelir belgesi olmadan şart koşul olmadan kredi müracaat zamanının mobil kanallar sayesinde şubeye gelmeden de yapabilirsiniz. Bu anlamda Halkbank müşterilerine oldukça geniş kapsamlı bir hizmet tecrübesi vermiş oluyor.  Halkbank şubelerine giderek de müracaat işlemlerinizi oldukça kolay şekilde yapabilirsiniz.