Halkbank banka hesabı olanlara yeni kampanya! Bankadan 2 kampanya göz doldurdu! Hesabı olanlar alacak

Öğrenci ve Çalışana Müjde! Laptop Alımına 12 Ay Taksit! Öğrencileri ve çalışanları ilgilendiren yeni bir kampanya müjde olarak duyuruldu. Yıl bitimine sayılı günler kala bilgisayarını yenilemek isteyenler için fark monster marka notebook ürünleri 12 aylık peşin taksitlerle parafly farkı ile müşteriye kazandırıyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanya monster notebook mağazalarından ya da internet sitesinin üzerinden yapılacak vade farksız alışverişlerde peşin fiyatını 6, 9 ve 12 taksit seçenekleri ile faydalanılabiliyor. 

Elektronik eşya alımında BDDK sektörlere yönelik sunduğu taksit sınırlaması olmadan vade farksız para kart kullanıcılarına özel 12 aya kadar taksitlendirilebiliyor. Paraf Kart kullanıcıları, para esnaf, kobi kart kullanıcıları, paraf genç, parafly para kullanıcıları ile sanal ve ek kart kullanıcılara kampanyayı kabul ediliyor. Halkcard ile yapılacak harcamalar kampanya kapsamında geçerli kabul edilmiyor.

Araç Kiralamasına Yüzde 40 İndirim!

Parafly ayrıcalığı ile sunulan yepyeni bir kampanya uzun süredir araç almak isteyen fakat en doğru zamanı bulamayan kişilere yepyeni bir ayrıcalıklı alan oluşturuyor. Araba almak isteyenler sürekli olarak hayatında yol problemi yaşayanlar için daha avantajlı bir kampanya başlatıldı. Araç satın almak yerine kiralama hizmeti sunan sektörleri kullanarak daha uygun fiyatlarla istenen araba kiralanabiliyor. Üstelik banka kampanyası ile bu %40 indirim ile sağlanıyor. Sixt rent a car araç kiralama ofisi tarafından yıl sonuna kadar yapılacak tüm işlemlere %40 indirim fırsatı sunuluyor. Firmanın ofisine gidilerek ya da internet sitesi üzerinden kampanyaya katılım sağlanabilir. 

İndirimden Nasıl Yararlanılır?

İndirimden faydalanmak isteyenlerin sixt.com internet sitesine giriş yaparak kampanya kodu alanına gelmesi paraf kartı özelliği tanımlanmış şu kodu U3HLCR ilgili alana girmesi yeterli oluyor. İstenen araç seçildikten sonra liste fiyatı üzerinden anında indirim uygulanıyor. Ödeme adımı tamamlanacağı zaman %40 indirim geçerli oluyor.

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin kiralama bedelini paraf Kart ile ödemesi gerekir. İptal iade ya da transfer işlemlerinde kampanya geçerliliğini yitiriyor. Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilerek kullanılamıyor. Kampanya kapsamında sunulan faydadan yurtiçi kullanımlar ile günlük kiralama seçeneğini kullananlar için geçerliliğini koruyor.