Halkbank yeni bir kampanyanın duyurusunu yaptı. Banka müşterisi olan, hesabı olan ve maaş alan kişilere, ücretsiz nakit avans verileceği duyuruldu. Onaylanan bu karar ile birlikte, Halkbank hesabı olan kişiler hemen başvuru yapabilecek ve hesabınız 10000 TL'ye kadar nakit avans alabilecekler. Halkbank yapmış olduğu duyuru da ayrıca, Halkbank banka politikalarına uygun olması durumunda, hemen sonuç alabileceklerini de söyledi

Nakit avans limiti daha önceden olan vatandaşlar ise, düzenli kullanımları sonrasında bu limitlerini de yükseltebilecekleri duyuruldu. Halkbank üzerinden ayrıca nakit avans gibi, kredi işlemlerinizi de ücretsiz olarak online, banka şubelerine gitmeden yapılacağı da duyuruldu. Sizlerde Halkbank hesabınız varsa, mobil uygulama üzerinden Halkbank nakit avans başvurusu veya kredi başvurusu yapabileceksiniz. 

Halkbank Nakit Avans Limiti Başvurusu Yapanlar Onay Alacak!

Ülkemizin kamu bankalarından olan Halkbank, her türlü ihtiyacı olan kişilere, sürekli olarak yeni kampanyalar yapmaya devam ediyor. Halkbank üzerinden nakit avans işlemleri yapacaklarda, 10.000 TL'ye kadar bankanın belirlediği limitlerde nakit avans alabileceklerdir. Halkbank üzerinden alınan nakit avans limitleri, belirli şartlara göre verilecek. Daha önceden bu bankadan bir hesabınızın olması ve hesabınızın üzerinden başvuru yapmanız gerekecek. Nakit Avans kampanyasına katılacak olan kişiler, onay aldıklarında da hemen hesaplarında bu parayı görecekler.

Kişilerin kredi puanı, kredi sicili ve banka geçmişine göre verilecek olan nakit avans, siz kullanmazsanız, faiz ödemeyeceksiniz. Nakit avans limitini kullandıktan 30 gün sonra ödeyeceksiniz. Ayrıca 12 ay vadeye kadar bölünen taksitli avans ile para çekerek de bu nakit avans limitini kullanabileceksiniz. Kullanmış olduğunuz nakit avans limitini düzenli öderseniz, banka kredi ve kredi kartı ürünlerinde sizlere yüksek limitli işlemler sağlamanıza olanak verecektir.  

halkbank-bedava-ucretsiz-nakit-avans-verecegini-duyurdu-acil-ihtiyaci-olan-kisiler-basvuru-yapar1

Başvuru Nasıl Yapılır?

Halkbank üzerinden nakit avans başvurusu yapacak olan kişiler, mobil uygulama veya internet bankacılığı üzerinden bu işlemlerini kolayca yapabileceklerdir. Özellikle banka müşterisi olan kişilerin, aldıkları maaşların miktarı kadar bu avans limitleri hesaplarına tanımlanır. Eğer bu verilen limit düşük geliyorsa, mobil uygulama üzerinden, nakit avans başvurusu yapabilir, sonucunu buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca ATM, Banka şubesi ve müşteri hizmetleri üzerinden de başvuru yapılarak nakit avans ücretsiz alabileceksiniz.