Halkbank Belirli Sayıda Müşterilerine Bankaya Gitmeden Kredi Verecek

Halkbank şubeye gitmeden kredi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank SMS ve internet üzerinden kredi kullanılır mı? Halkbank şubeye gitmeden kredi almak için şartlar nelerdir?

Ekonomi 10.11.2021 - 23:34 10.11.2021 - 23:36 Vural Pars

Halkbank şubeye gitmeden kredi başvurusu yapacaksanız bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Banka internet üzerinden online olarak 50.000 TL’ye kadar müşterilerine 36 ay vadeli kredi vermektedir. SMS veya internet yöntemleriyle başvurunuzu yapabilir ve aynı gün içinde kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Sizlerde ihtiyacınız var ise ve uygun faizlerle kredi kullanmak istiyorsanız Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin banka politikalarına uygun olmaları durumunda hemen kredi kullanabilmekte olduğunu da söylemek istiyoruz. Dilerseniz şimdi sizlere Halkbank şubeye gitmeden kredi nasıl kullanılır bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Halkbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu Nedir?

Bu krediyi internet ortamında kullanmanız gerekiyor. En az 1.000 TL en fazla ise 50.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. 50.000 TL üzerinde ihtiyaç kredisi başvurularınızı banka şubesinden yapmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden Başvuru aşamalarını da sürekli, ücretsiz sorgulamasını da yapabilirsiniz. Kullanılan krediler sizin ihtiyaçlarınız için 36 ay vadeye kadar verilecektir. 3 ay ertelemeli olarak da kredi kullanacağınız gibi ayrıca banka kredi ödemelerinizde 3 ayda bir veya 6 ayda bir ödemeli imkanlarda sizlere sunmaktadır. Aldığınız tüm kredilerde hayat sigortası yaptırmanız gerekmektedir.

Kredi onayı alabilmeniz için kredi notunuz yüksek, banka sicilinizde sıkıntı olmaması gerekiyor. Eğer banka şartlarına uygun değilseniz, icralık bir durumunuz varsa kredi onayı alamazsınız. Banka bazı kredilerde de kefil isteyecektir. Başvuru sonrası kefil ile onaylı kredi diye mesaj alırsanız banka şubesinden işlem yapacaksınız demektir.

halkbank-belirli-sayida-musterilerine-bankaya-gitmeden-kredi-verecek

Şubeye Gitmeden Kredi Nasıl Alınır?

Halkbank üzerinden şubeye gitmeden kredi alabilmeniz için öncelikle bu bankadan bir hesabınızın olması ve bu hesaba bağlı bir internet bankacılığı şifrenizin olması gerekmektedir. Sizde eğer şubeye gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız internet sitesi üzerinden Hızlı başvuru bölümünden hemen kredinizin başvurusu için size yönlendirilen sayfadaki formu doldurup işlemlerinizi bitirebilirsiniz.

Ayrıca SMS atarak da ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzun mesaj kısmına TC Kimlik, Kredi Türü, Kredi Miktarı, Aylık Gelir yazdıktan sonra 3401’e mesaj atabilirsiniz. Banka 10 dakika içinde size sms ile kredi sonucunuzu söyleyecektir. Kredi onayı aldıktan sonra bankadan hemen kredinizi kullanabilirsiniz.

Banka şubelerinden de 50.000 TL üzerinde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Özellikle emekli olan kişiler emekli maaşlarını Halkbank’tan alıyorsa hemen en yakın banka şubesine giderek kredilerini kullanabilirler. Ama eğer emekli maaşınız bu bankada değilse banka maaş taşımanızı yapmanızı isteyecektir. Halkbank en yüksek şubelerden 100.000 TL'ye kadar kredi vermektedir. Kredi onayı aldığınızda aynı gün içinde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tüm sorunlarınız ve başvuru ile ilgili faiz oranları için 444 0 400 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@