Halkbank bu sabah duyurdu! 12 ay ödemesiz 150.000 TL düşük faizli kredi sağlanacak! En az ilkokul mezunu olanlar alıyor!

Halkbank bu sabah yeni kredi kampanyasını duyurdu. 45 yaşından küçük en az ilkokul mezunu olan tüm vatandaşlara kredi verilecek. Üstelik 12 ay geri ödemesiz şekilde kredi sağlanacak.

Ekonomi 22.10.2021 - 10:19 22.10.2021 - 10:19 Volkan Arık

Halkbank bu sabah duyurdu! 12 ay ödemesiz 150.000 TL düşük faizli kredi sağlanacak! En az ilkokul mezunu olanlar alıyor. Halkbank bu sabah saatlerinde yeni bir duyuru yayınlayarak yeni kredi kampanyası ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden bilgilendirme yaptı. Halkbank’ın yeni kredi kampanyası girişimcilere yönelik oldu.45 yaşını doldurmamış en az ilkokul mezunu olan vatandaşlara 12 ay geri ödemesiz kredi sağlanacak. Üstelikte 60 aya varan vade seçenekleri ile verilen kredi de faiz oranları çok düşük. Bir yıl boyunca ödeme yapmayacak olan girişimciler sonrasında ise eşit taksitle ödeme imkanı bulacak. Halkbank bir yıl geri ödemesiz girişimci kredisi ve detaylar haberimizde…

Halkbank, iş kurmayı düşünen girişimciler için yeni bir kredi kampanyasına daha imza atmaya hazırlanıyor. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden bu sabah saatlerinde yapılan açıklamada 45 yaşını geçmemiş ve en az ilkokul mezunu olan vatandaşlara 150.000 TL düşük faizli kredi verileceği ifade edildi. Başvuru yapacak olan girişimci şehit ve gazi yakını olursa ya da engelli olması durumunda yaş koşulu 55’e çıkıyor.60 aya varan vade seçenekleriyle sunulan kredi de bir yıl geri ödeme yok. Başvurular bankanın resmi internet sitesi üzerinden, şubelerinden, mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden yapılabiliyor. Halkbank girişimci kredilerine dair detaylar haberimizin devamında…

halkbank-bu-sabah-duyurdu-12-ay-odemesiz-150000-tl-dusuk-faizli-kredi-saglanacak-en-az-ilkokul-m-3

GİRİŞİMCİ KREDİSİ NEDİR?

Yeni iş kurmak isteyen ekonomik hayata atılmak isteyen ancak sermayesi bulunmayan vatandaşlara Halkbank tarafından uygun faiz oranları ile girişimci kredisi şansı tanınıyor. Halkbank girişimci kredisi kampanyası kapsamında 150.000 TL’yi düşük faizli kredi veriyor. Sermaye ihtiyacı olan girişimciler bankanın koşullarını taşımaları durumunda hemen başvuru yapabiliyor.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yeni iş kurmayı düşünen girişimciler için başlatılan Halkbank’ın yeni kredi kampanyasında başvuruları telefon bankacılığı, Halkbank şubeleri, internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden kolayca tamamlanabiliyor.

halkbank-bu-sabah-duyurdu-12-ay-odemesiz-150000-tl-dusuk-faizli-kredi-saglanacak-en-az-ilkokul-m-2

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Halkbank’ın girişimci kredileri paketi kapsamında başvuru şartları şu şekilde;

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.

En az ilkokul mezunu olmak.

45 yaşını aşmamış olmak.

Başvuru tarihi itibari ile iki yılı aşmamak üzere ticari faaliyette bulunuyor olmak ya da yeni iş kurmak.

Şehit ve gazi yakını ya da engelli olması durumunda 55 yaşını aşmamak.

Not: Halkbank’ın girişimci kredilerinden faydalanabilmek için şirket kuruluşunun tamamlanmış olması gerekiyor. Şirket kuruluş belgelerini de bankaya ibraz etme şartı aranıyor.

halkbank-bu-sabah-duyurdu-12-ay-odemesiz-150000-tl-dusuk-faizli-kredi-saglanacak-en-az-ilkokul-m-1

GİRİŞİMCİ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Halkbank girişimci kredileri için başvuru yapanlar bir çok avantajı da elde ediyor. Öncelikle 150.000 TL’ye kadar girişimci kredisi başvurusu yapmak mümkün. Kredi düşük faizli olarak sağlanıyor aynı zamanda bir yıl geri ödeme istenmiyor. Bir yıl sonra başlayacağınız ödemelerde taksitlerde eşit olarak ödeniyor. Ayrıca girişimci kredisi ile birlikte sunulan ek imkanlar da var. Halkbank girişimci kredisine başvuranlara bankacılık işlem muafiyeti, uzman danışmanlık desteği, Teknokent kira desteği, Halkbank KOBİ gelişim eğitim desteği ve Halkbank KOBİ fırsatları sağlıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@