Halkbank vatandaşların nakit problemlerine çözümler sunarak, diğer bankaların bir adım önüne çıkıyor. İlan.365.net olarak araştırdık.

ATM'den anında 20.000 TL alabilirsiniz! Halkbank bugün devlet destekli ödemeleri başlattı! İşte alma detayı... İnsanların zaman zaman nakit paraya ihtiyacı olmaktadır. Yakınlarında bu nakit parayı alacakları kimse olmayanlar bunun için bankalara başvurmaktadır. Başarılı kamu bankası olarak öne çıkan Halkbank'ın devlet destekli olarak nakit vereceği duyurusunun üzerine diğer bankalar da harekete geçti. İki ayrı bankadan da bazı açıklamalar gelmiş bulunuyor.

Halkbank bünyesinde başvuru yapan kişilere devlet desteğiyle 20000 TL’ye varan ihtiyaç kredisinin verilmesi söz konusu. Belirlenen faiz oranın 0.80 olması da büyük ilgi gördü. 

Halkbank Devlet Destekli Kredi Başvuruları

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin bazı koşulları sağlaması beklenmektedir. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler başvurularının onaylanıp onaylanmadığını beş dakika gibi kısa bir süre içinde öğrenebilmektedir. Düşük faizle ve devletin desteğiyle sağlanan bu kredi masrafsız biçimde kullanılabiliyor. Sigortalı çalışanlar kadar emekliler de nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kampanyaya katılabilir. 

Emekliye 10000 TL ödeme! Başvuru Yapan Tüm Emeklilere Ödenecek Emekliye 10000 TL ödeme! Başvuru Yapan Tüm Emeklilere Ödenecek

Ticari müşteri olunması durumunda bazı farklılıklar olmaktadır. Başvuran ticari müşterinin iki yıllık vergi levhası varsa alacağı kredi miktarı on bin ile yüz bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Halkbank kampanyayı resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olup büyük ilgi görmüştür. Başvuru yapacak kişilerin sitedeki formu doldurup işlem yapması mümkündür. Hızlı ve kolay bir şekilde başvuru işlemleri tamamlanmaktadır. 

ilan365.net özel haber