Halkbank duyurdu! 14 bin TL ödeme almak isteyenlere şimdi verecek! Başvuru yapan alabilir...

4 Mayıs 2024 Resmi Gazetede Açıklanan Karar: Emeklilere 100.000 TL Ödeme 4 Mayıs 2024 Resmi Gazetede Açıklanan Karar: Emeklilere 100.000 TL Ödeme

Halkbank, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte Nisan ayında da düşük faizlerle ve düşük limitlerde kredi vermeye devam edecek. Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 14000 TL 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. Banka hesabı olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini kolay bir şekilde internet üzerinden gerçekleştirebilecek.

Halkbank, 14000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekiyor. Halkbank müşteri hizmetleri numarası üzerinden veya Halkbank şubelerine giderek, internet bankacılığı şifresi oluşturduktan sonra acil ihtiyacınızın olması durumunda, Halkbank Mobil uygulamasına giriş yaparak buradan başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek olan başvurularda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri verilmektedir. Halkbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde İhtiyaç Kredisi ödemelerinizi bu banka üzerinden 7 24 alabilirsiniz.

Sadece bireysel müşterilerin katılabileceği bu kampanyalara katılacak olan vatandaşları daha yüksek limitlerde krediler kullanabilmektedir. 14000 TL kredi kullanmanız durumunda 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak uzun vadelerde kredinizin geri ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.