Halkbank Duyurdu! Nakit İhtiyacı Olanlara Müjde… Son Dakika Haberi Geldi...

Halkbank Duyurdu! Nakit İhtiyacı Olanlara Müjde… Son Dakika Haberi Geldi... Anında Onaylanacak kredi destek paketi duyuruldu...

Ekonomi 12.09.2021 - 10:44 12.09.2021 - 10:44 Vural Pars

Değişik nedenlerden dolayı nakit ihtiyacı olan herkese müjde! Halkbank nakit sıkıntısı çekenlere rahat nefes aldıracak müjdeyi basına açıkladı. Uygun faiz oranları ile ihtiyaç sahiplerine 5.000 TL ye kadar kredi desteği sunuyor.

Bir yıldan daha uzun süren pandemi dönemi ülkemizde her kesimi olumsuz olarak etkilemeye devam ediyor. Yasakların kalkması ile birlikle normale dönülmesi de vatandaşlar arasında ekonomik yönden sıkıntının bitmediğini gösteriyor. Birçok vatandaşın nakit ihtiyacı ekonomiyi de olumsuz yönde etkilemekte. Pandemi döneminde biriken borçların ödenmesi noktasında, yeni kaynakların arayışına sürükledi. Halkbank bu konuda tüm imkânları nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara sağlamak için kolları sıvadı.

Nakit ihtiyaçlarını gidermede tüm vatandaşlara kredi desteğini Halkbank sunmakta. Kredi imkânından faydalanmak isteyenler için kredi başvuru ekranı açılmış durumda. Başvuru ekranı üzerinden gerekli işlemlerin yapılarak kredi alınabilir. Sunulan kampanya kapsamında banka 5.000 TL ye kadar destek sunuyor. 10 aylık vadeli ile geri ödenebilecek.

Kredi ile İhtiyaçlarınızı Giderin

Halkbank tarafından mini kredi olarak da adlandırılan kredi paketinde faiz oranı 1,60 tır. Bu oran üzerinden 5.000 TL ye kadar kredi kullanarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Özel ödeme planları ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bankanın vatandaşlara sunduğu geri ödeme seçenekleri şunlardır;

  1. Artan taksitli ve azalan taksitli
  2. Eşit taksitli
  3. 3 ayda bir eşit taksitli
  4. Serbest

halkbank-duyurdu-nakit-ihtiyaci-olanlara-mujde-son-dakika-haberi-geldi1

Başvuru Hakkında Detaylı Bilgiler…

Kredi başvurusu şubelerden, mobil bankacılık uygulamasından ve internet bankacılığı üzerinden yapılabilir. Mini kredi için şubelere uğramak gerekir. Başvuru yapılabilmesi için gerekli şartlar;

  • Başvuru yapan kişinin 18 yaşından küçük olmaması,
  • Sabit ve düzenli bir gelir
  • Kredi sicilinin temiz olması

Bankanın sunmuş olduğu 10 ay vadeli 5.000 TL lik ihtiyaç kredisinin aylık faiz oranı ise 1.60 dır dır. Kullanılacak olan kredinin geri ödeme tutarı 555 TL ye yakındır.

Nakit sıkıntısı çeken ve kredi kullanımı için gerekli tüm şartları sağlayan vatandaşlar bu kredi imkânından faydalanarak, rahat bir nefes alacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@