Halkbank Duyurdu Tüm Hesaplara 300 TL Ödeme Yapılıyor! Tek Şart Var

Halkbank'tan büyük müjde! Halkbank, hesaplara 300 TL nakit ödeme yapıyor. Halkbank'ın yeni duyurduğu 300 TL hediye kampanyasından kimler yararlanabilir? Şartlar nelerdir?

Ekonomi 28.08.2021 - 12:05 28.08.2021 - 12:05 Berkay Keskin

Halkbank resmi internet adresi üzerinden duyurdu! Banka müşterilerine kampanyaya yönelik ayrıntıları resmi internet adresi üzerinden yaptığı paylaşımla duyurdu. Buna göre, Bankkart'a özel Tatilsepeti'nden tek bir seferde gerçekleştirilecek 4.500 TL ve üzerinde ki peşin harcamalara 300 TL Bankkart Lira fırsatı sunuluyor. Söz konusu kampanya 4 gün sonra sona eriyor. D

Halkbank kartı bulunan vatandaşlar için yeni bir kampanya gündeme geldi. Banka tarafından gerçekleştirilen açıklama içerisinde, Bankkart'a özel Tatilsepeti'nden 4.500 TL ve üzerinde ki peşin işlemlere 300 TL Bankkart Lira fırsatı sunuluyor. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen müşterilerin TATİLSEPETİ yazarak 4757'ye kısa mesaj göndermeleri gerekiyor. Müşteriler kampanyaya ilişkin detayları araştırıyor.

Halkbank 300 TL Bankkart Lira Kazanma Fırsatı

Bankkart'a özel Tatilsepeti'nden tek bir seferde olacak şekilde yapılan 4.500 TL ve üzerinde ki peşin harcamalara 300 TL Bankkart Lira ya da taksit işlemlerde geçerli olacak 4 ay erteleme fırsatı sunuluyor.

Bankkart lira, Bankkart'ın kredi kartı ya da banka kartı özelliğiyle Tatilsepeti'nden 1 Mart 2021 tarihi ile 31 Ağustos 2021 tarihleri içerisinde tek bir seferde gerçekleştirilecek 4.500 TL ve üzerinde peşin işlemlere geçerli olmaktadır. Müşteriler kampanyaya yönelik ayrıntılara Halkbank resmi internet adresi üzerinden ya da müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirler. 4 ay erteleme, Bankkart'ın kredi kartı özelliğiyle Tatilsepeti'nden 1 Mart 2021 ile 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında tek bir seferde yapılan 4.500 TL ve üzerinde ki taksit işlemlerde geçerlidir.

Kampanyaya Katılım Nasıl Sağlanır?

Kampanyaya Bankkart Mobil, www.bankkart.com.tr ve kısa mesaj aracılığıyla katılabilirsiniz. SMS ile kampanyaya katılım sağlamak için TATİLSEPETİ yazarak 4757'ye mesaj atmanız yeterli olacaktır. SMS gönderimlerinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir. 

Kampanyadan faydalanmak için yapılan alışverişlerin Bankkart özelliği bulunan POS/SanalPOS cihazları üzerinden gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacak. Erteleme ve Bankkart Lira işlem esnasında kartlara yansıtılacak olup, sonradan erteleme ya da Bankkart Lira yüklemesi gerçekleştirilmeyecektir. Bir müşteri kampanya süreci boyunca en fazla 300 TL tutarında Bankkart Lira kazanımı sağlayabilecektir.

Erteleme kampanyası 4.500 TL ve üzerinde ki taksitli işlemler için geçerlidir. Taksit ve erteleme sayısının toplamı BDDK'ın belirlediği yasal sınırı aşamaz. Ek kartlar ile gerçekleştirilen alışveriş harcamaları asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilir. Kampanyaya Bireysel kartlar ile gerçekleştirilen harcamalar da dahil olacaktır.

Halkbank Müşterilerine Yeni Kampanya Müjdesi!

Halkbank resmi internet adresi üzerinden yaptığı paylaşımda müşterilerine yeni bir kredi kampanyası başlattığını duyurdu. Kampanya, www.tatilsepeti.com'da kampanyanın geçerli olduğu belirtilen yurtiçi otel, tur, Kıbrıs ve Gemi için gerçekleştirilen rezervasyon işlemlerinde geçerli olacaktır. Uçak bileti alım işlemleri kampanyaya dahil değildir. 

Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak ve Bakkart Lira kullanılarak gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Ödül kazanımı ardından yapılan işlemin iptal ya da iadesi halinde elde edilen ödül tutarı geri çekilecektir. Halkbank ve Tatilsepeti kampanya şartları değişiklik yapma hakkını elinde bulundurmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@