Halkbank emekli olan kişilere 250000 TL kredi limiti açtı, Son başvuru 18 Ekim Pazartesi

Halkbank emekli olan kişilere 250000 TL kredi limiti açtı, Son başvuru 18 Ekim Pazartesi. Halkbank üzerinden emekli olan kişilere 250.000 TL kredi onayı verilecek. İşte detaylar...

Ekonomi 14.10.2021 - 10:31 14.10.2021 - 10:32 Vural Pars

Halkbank yapmış olduğu kredi kampanyası ile birlikte son dakika Kredi onayını müşterilerine sundu. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler Halkbank üzerinden emekli olmaları durumunda 250 bin TL'ye kadar emekli kredisi kullanabilecekler.

Halkbank daha önce bu Kredi limitinde 150 bin TL'ye kadar işlem yaparken şimdilerde ise limitleri yükselterek 250 bin TL'ye kadar hem ihtiyaç kredisi hem de borç kapatma kredisi adı altında Kredi vereceğini duyurdu. emekli olan kişiler için borç kapatma kredisi Diyar bankadaki ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınız ile birlikte bankalardan almış olduğunuz kredili mevduat hesabı ve promosyon ödemeleri için geçerlidir. Halkbank üzerinden emekli maaşı almıyorsanız maaşınızı bu bankaya taşıyarak hem kredi alabilir hem de 750 TL'ye varan emekli promosyonlarında an faydalanabilirsiniz. 

Halkbank emekli kredisi 250.000 TL nasıl alınır?

Halkbank üzerinden emekli kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 250 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı alabilecekler. Halkbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler banka şubelerine giderek hemen kimlikleri ile birlikte gelir belgesiz olarak bu kredi için başvuruda bulunabiliyor.

halkbank-emekli-olan-kisilere-250000-tl-kredi-limiti-acti-son-basvuru-18-ekim-pazartesi1

24 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerde 50.000 TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorsanız banka sizlere 36 ay vadeye kadar işlemi yapacaktır. Halkbank üzerinden 250 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan emekliler diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarını da hesaplayarak bu bankadan borç kapatma kredisi kullanabilir ve tek bir bankada ödeme kolaylığı sağlayabilirler.

Halkbank müşterilerine düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunarken emekli olan ve kredi notu yüksek olan kişilerde daha özel kredi kampanyaları ve faiz oranları ile kredi kullanacaklardır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@