Halkbank Emekli Olanlara ve SSK'lı Çalışanlara Özel Kredi Teklifi Sunuyor, Hemen Onay Verilen Kredi Başvurusu Başladı!

Halkbank Emekli Olanlara ve SSK'lı Çalışanlara Özel Kredi Teklifi Sunuyor, Hemen Onay Verilen Kredi Başvurusu Başladı! Kamu bankası Halkbank yeni kredi kampanyasını duyurdu. İşte detaylar...

Ekonomi 26.06.2021 - 22:41 26.06.2021 - 22:42 Vural Pars

Ülkemizin kamu bankası olarak hizmet veren ve kredilerde en çok tercih edilen bankaların başında gelen Halkbank, pandemi döneminde ve pandemi dönemi sonrasında yeni normalleşme günlerinde dev kredi kampanyaları yapmaya devam ediyor.  Halkbank üzerinden verilen kredilerde çalışan kişilere ve emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyaları başladı. Halkbank, vatandaşların ihtiyacı olması durumunda, pandemi döneminde sıkıntı yaşayan emekli ve sigortalı olarak işyerlerinde çalışan kişilere çeşitli kredi kampanyaları başlattı. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden de yapılan bu açıklama ile birlikte alacağınız kredilerde Bayram Kredisi Tatil Kredisi borç kapatma kredisi gibi birçok kredi ürünleri sizlere sunulacaktır. Kendi ihtiyacınıza göre alacağınız, Halkbank ihtiyaç kredilerinde banka şubelerinden ve banka internet sitesinden de hızlı bir şekilde başvuru yapabiliyorsunuz. 

Herkeze Uygun İhtiyaç Kredisi Kampanyası 

Halkbank üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler, herkeze uygun olan ihtiyaç kredisi kampanyalarına katılabilecektir. Banka 36 ay vadeye kadar müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır. Halkbank üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler ilk taksit ödemelerinde üç ayı ertelemeli olarak da işlem yapabiliyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler belirli şartlara uygun olması durumunda hemen kredilerini kullanabiliyorlar. Banka, özellikle emekli olan kişilere emekli maaşlarını Halkbank'a taşınması durumunda yüksek limitli krediler vermektedir. Çalışan müşterilerin ise en az 6 aydır aynı işyerinde çalışıyor olması, toplamda çalışma sürelerinin de bir yıl ve üzerinde olması durumunda, Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 

Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere, esnek ödeme planı 36 ay vadeye kadar vade imkanı ve düşük faiz oranları ile birlikte en az 10000 TL'ye kadar istedikleri zaman kullanabileceklerdir.

halkbank-kredi

Halkbank şubelerine giderek hızlı bir şekilde kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz. Halkbank şubelerinden yapacağınız kredi başvurusunda, Halkbank şube yetkisinde kredi onayı alınacak ve sizlere hemen kredi sonucu söylenecektir. Onaylanan kredilerde ise hemen aynı gün içerisinde Halkbank, gişe personeli tarafından kredinizin ödemesi yapılacaktır. Halkbank üzerinden emekli maaş almayan kişiler, ihtiyaç kredisi kullanabilmeleri için ilk maaşlarını Halkbank'tan çekmesi gerekiyor. 

Halkbank ayrıca resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapacağını duyurdu. Halkbank ATM'si ve Halkbank, müşteri hizmetleri numarasını arayarak da bankanın kredi başvuru kampanyasına katılabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@