Halkbank, emekli promosyonunda önemli bir atılıma imzasını attı. Normal şartlarda bankanın promosyona ek fırsatlar sunduğu biliniyor. Ancak bu sefer yüksek oranda bonus vererek emekliye daha fazla katkıda bulunacak. Emeklinin nakit promosyonu bir anda 8000 TL'ye ulaştı..

Kamu bankalarından biri olan Halkbank, yüksek promosyon avantajı ile zincirleri kırdı. Bankanın emeklilere ödeyeceği nakit paranın yanı sıra kredi kartı harcamalarında bonus hakkı tanıyacağı da öğrenildi. Bu da promosyonun değerini artırdı. Halkbank'tan promosyon nasıl alınır, nereye başvuru yapılmalı ve kaç TL promosyona sahip olursunuz gibi soruların yanıtını vereceğiz. Günümüzde pek çok faktör, tüketicinin ekonomik hayatını derinden etkiliyor. Enflasyon, döviz kurları, global çatışmalar, rekabet sorunları ve faiz oranlarının kararları gibi unsurlar nedeniyle birçok ürün ve hizmetin fiyatında artış yaşanıyor. Bu durum, özellikle emeklilerin ekonomik dengesini zorluyor.

Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak! Trabzon Üniversitesi'nde Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Kişi Alınacak!

5000 TL İkramiye Yetersiz Kalacak

7 bin 500 TL maaşla artan yaşam maliyetine ayak uydurmaya çalışan emekliler, son zamanlarda bir maaş artışı beklentisi içerisindeydi. Ancak bu beklenti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı son açıklamalarla bir nebze de olsa karşılık buldu. Cumhurbaşkanı, emeklilere Cumhuriyet Bayramı'nı kutlamak adına 5 bin TL'lik tek seferlik bir ödeme yapılacağını belirtti. Ancak sürekli bir maaş zammı konusundaki beklentilere değinmedi, bu da emeklileri ekonomik destek arayışına itti. Bu arayış içinde olan emeklilere, Halkbank'tan olumlu bir haber geldi.

Halkbank Emekliye Promosyon Ödüyor

Halkbank, zaten emeklilere yönelik promosyon ödeme programıyla destek sunarken, şimdi de alışverişle ilgili yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Banka, yıl sonuna kadar maaş hesaplarını Halkbank'a taşıyan ve bu hesabı en az 3 yıl boyunca bankada tutacak emeklilere promosyon ödemesi yapacağını ifade etti. Promosyon miktarları, maaş aralıklarına göre şu şekildedir:

  • 0- 3.499 TL maaş alanlara: 3.000 TL
  • 3.500- 7.499 TL maaş alanlara: 3.500 TL
  • 7.500- 9.999 TL maaş alanlara: 4.500 TL
  • 10.000 TL ve üzeri maaş alanlara: 5.000 TL

Bu promosyonun yanı sıra, Halkbank maaş hesaplarını bankalarına taşıyanlara, Paraf veya Parafly kredi kartlarıyla yaptıkları alışverişlerde de özel avantajlar sunuyor. Yıl sonuna kadar, ayda 5.000 TL ve üzeri harcamalar için 500 TL'lik ParafPara hediyesi tanımlama sözü verdi.