Halkbank Emeklinin Beklediği, 20 Maaş Kredi Kampanyasını Başlattı, Üst Limit Yok, Başvuruna Onay Verilecek

Halkbank Emeklinin Beklediği, 20 Maaş Kredi Kampanyasını Başlattı, Üst Limit Yok, Başvuruna Onay Verilecek. Halkbank emekliler için yeni kampanya başlattı. Sadece emekli olanlar alacak. İşte detaylar.

Ekonomi 29.06.2021 - 21:47 29.06.2021 - 21:48 Vural Pars

Halkbank, kamu bankası olarak hizmet vermesi, emekli müşterilerin ilk tercih ettiği banka olmasına sebep oluyor. Banka sürekli ve güncel kredi kampanyaları ile birlikte, emekli olan kişilere, işlemler yapıyor. Halkbank son yaptığı kredi kampanyası ile birlikte, emekli olan kişilere, pandemi döneminde sıkıntı yaşadıkları ve rahat nefes almaları için 20 maaş kredi imkanı sağlayacak. Bu duyuru ile birlikte, emekli olan kişiler, maaşlarının 20 katına kadar kredileri 36 ay vadeye kadar kullanacaklar. Kredi alacak kişinin emekli olması ve emekli maaşının Halkbank'ta olması şart.

Halkbank Emekli'ye 20 Maaş Kredi Kampanyası 

Halkbank emekli kredisi kampanyası daha önceki aylarda maaşının 15 katına kadar veriliyordu. Ekonomik anlamda özellikle pandemi döneminde sıkıntı yaşayan emeklilere, Halkbank üzerinden maaşın 20 katına kadar kredi veriliyor. Kredi almak isteyen emekliler, bu alacakları kredi ile birlikte, tüm ihtiyaçlarını gidereceklerdir. Dilerseniz ihtiyaç için dilerseniz de borç kapatma kredisi için bu desteklerden faydalanabilirsiniz. Maaşınızın 20 katına kadar kredi almak istiyorsanız, emekli maaşınızın bu bankada olması şartı vardır. 

Başvuru Kanalları 

Halkbank emekli kredisikullanmak isteyenler, kredi almak istiyorsa banka şubelerine gitmeleri gerekiyor. Tabii ki öncelikli olarak bu bankaya maaş taşıması yapmanız gerekmektedir. Maaş taşıması yapmak istiyorsanız, SGK üzerinden veya e-devlet sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi olarak verilecek emekli kredilerinde banka maaş taşıması yapmadan onay vermiyor. Kredi kullanmak isteyenler, 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak da bu kredileri alabileceklerdir.

halkbank-emekli-kredisi-20-kat

İnternetten Kredi

Halkbank emekli maaşı alan müşterilerine, online olarak da kredi imkanı sağlıyor. 50.000 TL'ye kadar kredi alacak olan kişiler, Halkbank mobil uygulamasını kullanarak kredi kullanabileceklerdir. 50.000 TL kredi aldığınızda, şubelere gitmeden hesabınıza yatacaktır. Ama eğer 20 katına kadar kredi almak istiyorsanız, size en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. İnternetten Kredi alacak kişiler, hesapları üzerinden mobil uygulama aracılığı ile kredi onayı almaktadır. Halkbank mobil uygulaması üzerinden ayrıca kredi başvurusu yaptığınız gibi kredi kartı başvurusu, KMH başvurusu ve ek kart başvurusu da yapabileceksiniz. Halkbank üzerinden kredi kullanacak olan emekliler, en fazla 75 yaşına kadar olması durumunda kredi onayı alabileceklerdir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@