Halkbank emekliye 5000 TL ödeme alınacak! Emekli maaş hesaplarına göre ödeme!

Milli Savunma Bakanlığı 2023 Bedelli Askerlik Ücreti Ne Kadar Açıklandı! 2023 Şubat Ayı Bedelli Ödemeleri Milli Savunma Bakanlığı 2023 Bedelli Askerlik Ücreti Ne Kadar Açıklandı! 2023 Şubat Ayı Bedelli Ödemeleri

Halkbank 5000 TL ödeme yapacak. Emekli maaşı alan kişilere bu ödemeler yapılmaktadır. 2022 yılının son ayı olan Aralık ayı itibariyle emekli maaşı Halkbank üzerinden alınması durumunda, kredi notunuza göre ödemeler gelmektedir. SGK ile birlikte, Halkbank emekli maaş hesaplarına 5000 TL ödeme vermektedir. 5000 TL'ye kadar ödeme almak isteyenlere, hemen işlem yapılacak ve bu ödemeler belirli şartlara göre ödemeler verilecektir. Kredi notunuza göre işlem yapmak isteyenlere, Halkbank düşük faizli nakit almanız için de ayrıca emekli kredisi vermektedir. 

1 Aralık 2022 tarihinde SGK ile Halkbank arasındaki emekli promosyonu ile alakalı sözleşme yapıldı.

Halkbank emekli maaşını kendi bankasından alan kişilere, ödeme yapacağını duyurdu. Emekli maaş hesapları üzerinden başvuru yapacak olan kişiler, maaş taşıma işlemleri sonrasında nakit ödemeler alacaklardır. 1 Aralık tarihi itibariyle, emekli maaşını HALKBANK şubelerine taşıyan kişilere 3000 TL üzerinde promosyon ve 100 bin TL'ye kadar emekli kredisi verilecek.

Emekli kredisi alacak kişiler, uygun faiz oranları ile birlikte 24 ay vadeye kadar kredi alabileceklerdir. Nakit kredi almak isteyenler için yapılan bu kampanyada nakit kredi kullanmak isteyenler, belirtilen şartlara uygun olarak hemen ödeme alacaklardır. 100 bin TL kredi ödemesi aldığınızda, banka sizlere 24 ay vadeye kadar kredi ödemesi yapacak ve bu ödemeleri ise diğer bankalardaki borçları kapatmak için de destek olunacaktır. Kredi notunuza göre de ayrıca konut kredisi, taşıt kredisi gibi kredileri alabilirsiniz.