Halkbank emekli olan müşterilere ihtiyaç kredisi kampanyası duyurusu yaptı. 300 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen müşterilere Halkbank uzun vadeli Kredi vereceğini duyurdu. Emekli olan kişilerin ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilmeleri için Halkbank üzerinden emekli maaşı almaları şartı vardır. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız bu bankaya maaş taşımalı veya Bu bankanın müşterisi ise biz de kredi başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Halkbank ihtiyaç kredilerinde kendi bankasından maaş alan emeklilere düşük faizli ve özel kredi kampanyası yapmaktadır. Bankalardan kredi notu düşük olduğu için kredi onayı alamayan emekliler Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 300 bin TL'ye kadar kredi kullanabilir. Halkbank yapmış olduğu bu duyuru daha sosyal medya hesapları ve internet bankacılığı üzerinden de reklamları ile duyurusunu paylaştı.

Halkbank 300.000 TL emekli kredisi başvurusu

Halkbank emekli olan müşterilere 300.000 TL kredi verirken diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçlarınızı da kapatarak sizlere destek olacaktır. Yüksek limitli kredi kullanacak olan kişiler 24 ay vadeye kadar işlem yaparken 50.000 TL'ye kadar kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredilerinde ise banka 36 ay vade ile sizlere Kredi kullandırmaktadır. 

Halkbank üzerinden bu kampanyaya katılmak isteyen müşteriler 75 yaşına kadar emekli olması durumunda Kredi alabilecekler. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiler 75 yaşına kadar kredi onayı almaları durumunda hayat sigortası  yapmak zorundadır.

images (61)_copy_1280x719.jpeg

Kredi başvurusu için en yakın Halkbank şubesine gidebilir veya bankanın internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Maaşınızı Halkbank üzerinden alıyorsanız kredi başvurusu için banka şubesine sadece kimliğimiz ile birlikte gitmeniz yeterli olacaktır. Maaşınızı ilk defa Halkbank şubesine taşıyacaksınız banka sizlere maaş taşıma işlemleri ve ilk maaşınızı aldıktan sonra kredi başvurusu yapma imkanı sağlar. Halkbank ile detaylı bilgileri öğrenmek için bankanın resmi internet sitesine girebilirsiniz.