Halkbank Emekliye Kampanya Yaptı, Kuyruk Oluştu, Sadece Emeklilere Nakit Verilecek

Halkbank Emekliye Kampanya Yaptı, Kuyruk Oluştu, Sadece Emeklilere Nakit Verilecek. Son dakika kampanya yapıldı. Uygun faizlerle avans verilecek ve promosyon verilecek. İşte detaylar...

Ekonomi 05.09.2021 - 21:15 05.09.2021 - 21:16 Vural Pars

Halkbank’tan Emekliye En Yüksek Promosyon ve Nakit Avans Limiti Ne Kadar? Halk bank emeklilere nakit ihtiyaçlarında yanlarında olmak adına Ekonomik İstikrar Kalkınma Paketi adı altında emeklilere özel avantajlar sunmaktadır. Bunlar maaşını Halkbank aracılığı ile alan emeklilere özel faiz oranları, 5 bin TL den başlayan özel faiz oranlı emekli ihtiyaç kredisi, Sağlık tedbirleri ve sokağa çıkma kısıtlamaları kararı kapsamında 65 yaş üzeri emekli müşterilerin Bankamız aracılığıyla aldığı maaşlarına evde teslim imkanı, Bankacılık işlemlerinizde Şubelere  gitmeden, Halkbank Mobil, İnternet Şubesi, Bank24’ler ve Halkbank Diyalog kanallarımızdan 7/24 saat  kolaylık sağlayan web hizmetleri.

Halkbank Emekli Promosyon

Emeklilerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş bir hizmet; 0850 222 92 62 Emekli Hattı bulunmaktadır. Maaşını Halkbank aracılığı ile  alan veya maaşını bankaya aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerin tüm nakit ihtiyaçları için aylık yüzde 1,60’dan başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi imkanı sunmaktadır. Dilerseniz 100.000 TL’ye kadar kredinizi aylık yüzde 1,60’dan başlayan faiz oranıyla tahsis ücretli veya aylık yüzde 1,65’den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli,  ödemeli olarak ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu taksit seçenekleri çok farklı olup birçok kişinin işine yarayan tarafları bulunur. Kişi azalan taksitli seçeneği ile her ay taksit miktarın da bulunan faiz oranında düşüş yaşanır.

Bu imkan le kişi daha az taksit imkanı ile kredisini bitirir. Azalan taksit sistem için kişinin kredi notunun en yüksek seviyede yer alması gerekir. Bununla birlikte artan taksit sistemi içinde kişinin her ödemediği güne bağlı olarak belli aralıklarda faiz uygulaması ile belirlenen bir sistemdir.

halkbank-depophotos-1593668

Halkbank Üzerinden Nakit Avans ve Promosyon İmkanı İçin Kişinin Yapması Gerekenler Nelerdir?

Kişi nakit avans imkanı için bazı koşulları taşıyıp bu promosyon ve nakit avans imkanından yarar alabilir. Kişinin ilk olarak her ay düzenli şekilde emekli maaşını Halkbank üzerinden alması gerekir. Eğer kişi farklı bir banka üzerinden emekli maaşını alıyor ise belli başvurular yaparak Halkbank üzerine maaşını taşıması gerekir. Sonrasında kişinin kredi notu uygun olması gerekir. Başvuru yapacak emekli vatandaşın her hangi bir kredi veya kredi kartı borcundan dolayı  haciz işlemi bulunmaması gerekir. Haciz işlemi bulunan emekli vatandaşlarımız maalesef promosyon veya nakit avans imkanından yarar alamaz. Kredi notu çok düşük olan emekliler içinde aynı şart geçerli olacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@