Halkbank Emekliye Müjde Verdi, Emekli Olan Kişilere Karşılıksız Nakit İmkanı Başladı

Halkbank Emekliye Müjde Verdi, Emekli Olan Kişilere Karşılıksız Nakit İmkanı Başladı. Halkbank üzerinden emekli maaşı alan kişilere yeni kampanya... İşte detaylar...

Ekonomi 03.09.2021 - 10:40 03.09.2021 - 10:40 Vural Pars

Halkbank emekliler için yaptığı kampanyalarla son günlerde adından oldukça sık söz ettirmektedir. Ülkemizin önde gelen bankalarından Halkbank Emekli müşterilerinin ve Müşterisi olmak isteyen kişilerin neredeyse her ihtiyaçlarını göz önünde bulunarak emekliler adına her gün yeni bir avantajlı kampanya ile müşterileri ve müşteri toplama adına kampanyalar yapmaya devam ediyor.

Emekliler adına birçok banka farklı olanaklar sağlayarak ve diğer bankaların sunduğu imkanları değerlendirerek bütün bankacılar her gün yeni bir adım atmaktadır. Halk bank bu konuda devrim yaratacak bir kampanya duyurdu. Halkbank son yaptığı açıklamada  emekli vatandaşlara 100 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunduğunu açıkladı.

Başvuru şartlarında ise Emekli olmanız kredi avantajı olarak da maaşınızı Halkbank'tan  çekmeniz dilediğiniz miktarda kredi olanağında önünüzü açacak faktörlerdendir. İhtiyacı olan kişilerin başvurdukları bu kredilerin vade ve ödeme seçenekleri oldukça geniş kapsamlıdır ki hatta 3 ile 6 ay ertelemeli gecikecek ödemenizi bildirerek faizsiz bir şekilde bir sonraki aya  erteleme imkanları da sunmaktadır.

Düşük faizli bankaların her zaman tercih edildiği göz önüne alan Halkbank pandemi döneminde müşterisinin mağduriyetini gidermek adında daima kişiye özel en düşük limit ve vade imkanı sunmaktadır. Faiz oranını %1,44 de tutan Halkbank bu krediye başvurmak için şubeye gitmeye gerekmeksizin 100 bin TL’LİK  krediye web sitesi yada mobil uygulama üzerinden rahatça başvuru yapabilirsiniz.

Çekmek istediğiniz kredinin onay süreci 24 saattir bu süre içerisinde olumlu yada olumsuz mutlaka banka yetkilileri tarafından dönüş sağlanmaktadır. SMS ile başvuru yapmak isteyen müşterilere iste 3552 numarasına EMEKLİ yazıp boşluk TC vatandaşlık numaranız ve bir boşluk daha bırakarak kısaca gelir bilginizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu belgeler ile en yakın Halkbank şubesine giderek başvuru yapmanız mümkündür.

Halkbank Emekliye Verilecek Kredi İçin İstenen Belgeler Nelerdir?

Kişi alacağı emeklilik kredisi için belli belgelere ihtiyacı vardır. Bu belgeler ile en yakın Halkbank bankasının şubesine giderek bu belgeleri verip en kısa sürede başvurunuzun onayını SMS veya mail olarak gelmesini sağlayacaktır. Kişinin emeklilik türü bu alanda oldukça önemlidir.

halkbank-emekliye-mujde-verdi-emekli-olan-kisilere-karsiliksiz-nakit-imkani-basladi1

Emekli Olma türü ile kişi kısa sürede başvuru yapacağı belgeleri belirleyebilir. Eğer kişi farklı bir banka üzerinden Emekli maaşını alıyor ise Halkbank üzerine geçiş yapıp belli bir taahhüt süresi ile emekli maaşını Bu bankadan alacağını belirtmelidir. Bu sayede kredisini alabilir. Kişi başvuru yapacağı zaman farklı bir banka üzerinden başvuru yapar ise başvurusu Bu bankadan olduğu için reddedilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@