Halkbank emekliyi ihya edecek hamleyi yaptı! 750 lira karşılıksız nakit para hesaplara yatıyor, tüm emeklilere veriyor

Halkbank emekliyi ihya edecek hamleyi yaptı! 750 lira karşılıksız nakit para hesaplara yatıyor, Tüm emekliler yararlanabiliyor. Halkbank nakit para ödemesi detayları haberimizde…

Ekonomi 10.09.2021 - 11:44 10.09.2021 - 11:44 Volkan Arık

Halkbank emekliyi ihya edecek hamleyi yaptı! 750 lira karşılıksız nakit para hesaplara yatıyor, tüm emekliler yararlanabiliyor. Koronavirüs salgınının ekonomik anlamda olumsuz etkilerinin devam ettiği şu günlerde emeklilere ilaç gibi gelecek olan destek ödemesi haberleri bankalar tarafından peş peşe yayınlanmaya devam ediyor. Emekliyi İhya edecek yeni bir haber Halkbank'tan geldi. Halkbank, başvuru yapan emeklilere 750 TL nakit ödeme yapacak. Emeklilerin ödemeyi alması için şartlar son derece basit. Halkbank emekliye ek ödeme detayları haberimizde…

Türkiye'de bulunan milyonlarca emekli vatandaşlara bankalar tarafından peş peşe kampanyalı ödemeler yapılmaya devam ediyor. Yeni bir ödeme haberi ise bu sabah saatlerinde Halkbank'tan geldi. Bankadan yapılan açıklamada emekli vatandaşlara 750 TL Ek ödeme yapılacağı duyuruldu. Emekliye promosyon ödemesi kapsamında yapılacak olan 750 TL'lik ödemelerden faydalanmak isteyenlerin Halkbank tarafından istenen Şartları yerine getirmesi gerekiyor. Halkbank'ın promosyon ödemeleri maaşa göre yapılıyor. En yüksek 750 TL olarak verilecek olan ödemeler ay sonuna kadar geçerli. O nedenle maaşını Halkbank'a taşımak ve promosyon ödemesi almak isteyen emeklilerin ay sonuna kadar işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor.

halkbank-emekliyi-ihya-edecek-hamleyi-yapti-750-lira-karsiliksiz-nakit-para-hesaplara-yatiyor-1

HALKBANK’TAN EMEKLİYE ÖZEL KAMPANYA

Halkbank, emekli promosyon ödemesi kapsamında maaşını taşıyan ve ülkemi kalma sahibi veren emeklilere maaşa göre ödeme yapıyor. Banka tarafından Sabah saatlerinde yapılan duyuruda 1500 liraya kadar brüt maaş alan emeklilere 500 TL, 1500 lira ile 2 bin 500 lira arasında brüt maaş alan emeklilere 625 TL ve 2500 lira ile üstü brüt maaş alan emeklilere 750 lira promosyon ödemesi verileceği duyuruldu. Halkbank promosyon ödemesi tek sefere mahsus olarak yapılacak.

halkbank-emekliyi-ihya-edecek-hamleyi-yapti-750-lira-karsiliksiz-nakit-para-hesaplara-yatiyor-2

HALKBANK PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank promosyon ödemesi başvurusu yapmak isteyenlerin işlemlerini Halkbank şubeleri, ATM ya da internet bankacılığı üzerinden yapabileceği öğrenildi. Kampanya sadece emeklilere özel olarak düzenlenirken e-devlet üzerinden de maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirmek mümkün. Başvuru yapan emeklilerin 750 TL'ye kadar ödeme alabileceği ve ay sonuna kadar başvuru işlemlerinin tamamlanacağı bildirildi.

halkbank-emekliyi-ihya-edecek-hamleyi-yapti-750-lira-karsiliksiz-nakit-para-hesaplara-yatiyor-3

HALKBANK PROMOSYON ÖDEMESİ BAŞVURU ŞARTLARI

Halkbank promosyon ödemesi başvurusu yapmak için öncelikle istenen Şartları yerine getirmek gerekiyor. Emekli müşterileri kendi bünyesine katmak isteyen Halkbank promosyon ödemesi için öncelikle maaşınızı taşıma ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü vermenizi istiyor. Taahhüt veren emekliler 3 yıl boyunca maaş ödemelerini Halkbank üzerinden alıyor. Promosyon ödemesi ise tek sefere mahsus olarak başvuru tarihinden hemen sonra yapılıyor. Yani bugün maaş hesabınıza Halkbank’a taşımanız halinde Hemen para banka hesabına yatıyor. Daha önce Halkbank'tan promosyon alan ve şu anda maaşı Halkbank’ta bulunmasına rağmen promosyon süreci dolar emeklilerde bu kampanyadan faydalanabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@