Halkbank Ev Hanımı ve Öğrencilere 10.000 TL Destek Kredisi Vereceğini Yayınlandı, Son Dakika Olarak Duyuruldu

Halkbank Ev Hanımı ve Öğrencilere 10.000 TL Destek Kredisi Vereceğini Yayınlandı, Son Dakika Olarak Duyuruldu. Halkbank üzerinden ev hanımı ve öğrenci olan kişilere destek başlıyor. İşte detaylar...

Ekonomi 02.07.2021 - 13:08 02.07.2021 - 13:09 Vural Pars

Halkbank üzerinden ev hanımı olan ve öğrenci olan kişilere ihtiyaç destek kredisi kampanyası başlıyor. Resmi internet sitesi üzerinden de yapılan duyuru ile birlikte Halkbank, bu kredileri vermeye başlayacak. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar 10000 TL kredi kullanabilecekler. Halkbank, bu krediyi ev hanımı olan ve öğrenci olan kişilere yani kısacası sigortası olmayan kişilere verecek. Üstelik kredi almak isteyen kişiler, ayrıca bankanın kredi kartından da yararlanabilecekler. Banka, belirtilen bu kredi kampanyası ile ilgili bilgileri detaylı bilgilerini resmi internet sitesinden yayınlayarak, müşterilere kredi başvurusu ekranlarını açtı. Bankaların kredi politikalarına uygun olmanız durumunda hemen Halkbank üzerinden bu kredileri kullanabileceksiniz. Kredi başvuruları, banka şubelerinden değil, internet üzerinden yapılacaktır. 

Kredi başvuru şartları 

Halkbank, ev hanımı olan ve öğrenci olan kişilerin kredi kampanyası başlattığı bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin, Halkbank, hesabı olması gerekiyor. Halkbank hesabı olan kişiler bu kredileri, internet bankacılığı aracılığı ile birlikte kendi, Halkbank hesabına yatıracaklardır. Kredi başvurusu yapmak isteyenler, 7 gün 24 saat işlem yapabilecek. Halkbank, ev, hanımlarına ve öğrencilere kredi onayı verebilmesi için bu kişilerin daha önceden kredi ve kredi kartı kullanmış olmaları gerekmektedir. Kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartı ürünlerinde daha önceden düzenli ödemeler yaptıysanız ve kredi notunuz yüksek ise bu bankanın mobil uygulaması üzerinden kredi kullanabileceksiniz. Kredi almak isteyen kişiler bu şartlara uygun olması ile birlikte kendi halkbank hesabı üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresiyle birlikte kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredilerini hemen kullanabilirler. 

Başvuru yöntemleri. 

Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, Halkbank, mobil uygulamasına girerek buraya müşteri numarasını ve banka internet şifresini yazarak giriş yapmaları gerekiyor. Giriş yapıldıktan sonra Halkbank, ihtiyaç kredisi menüsünden, ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceklerdir. Kredi başvurunuzu mobil uygulama üzerinden yaptığınızda, banka sizlere 5 dakika bile olmadan hemen ne kadar kredi onayı aldığınızı gösterecektir. Banka kredi notu: 1200 ve üzerinde puanı olan kişilere banka 10000 TL'ye kadar nakit imkanını sağlayacak ve bu sağladığı nakit imkanı hemen hesabını atacaktır. Sizlerde bu kredi kampanyasına katılabilir. 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli olarak kredinizi kullanabilirsiniz. 

halkbank-kredisi-ev-hanimlari

Halkbank kredi kartı ve kredi kampanyaları 

Halkbank, ev hanımı ve öğrencilere ayrıca kredi kartı kampanyası da yapıyor. Kredi kartı kullanarak sizlerde alışverişlerinizi bu kartı üzerinden yapabileceksiniz. Halkbank kredi kartı olarak paraf adında bir kredi kartı verecektir. Kredi kartı başvurusunu banka internet sitesi üzerinden veya  Paraf kart kredi kartı, siz resmi internet sitesi üzerinden yapabileceksiniz.

Halkbank'ın ev hanımı olan ve öğrenci olan kişilere on bin TL nakit kredi kullandırdıktan sonra ilk 6 ay ödemelerinizde düzenli olarak kredi ödemeleri yaparsanız, banka sizlere daha sonra 50000 TL'ye kadar da kredi onayı verecektir. Çok detaylı bilgileri banka şubelerinden veya bankanın resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@