Halkbank faizsiz kredi duyurusu yaptı! Tam 225.000 TL’yi tek kalemde verecek. Kefil, şart, evrak yok, anında hesapta! Halkbank, nakit paraya ihtiyacı olanlar için faizsiz kredi kampanyası başlattığını az önce resmi olarak duyurdu. Özellikle son zamanlarda vatandaşlar artan kredi faiz oranlarından şikayet ederken, Halkbank’ın bu kampanyası adeta yüreklere su serpecek türden. Çünkü kefilsiz, şartsız, faizsiz, evraksız tam 225.000 TL kredi sunuyor. Başvuru yapan vatandaşların şartları taşıması halinde hemen acil nakit ihtiyacı gideriliyor. Peki faizsiz kredi başvuru şartları neler? Halkbank faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

Artan kredi faiz oranları nedeniyle nakit ihtiyaçlarını erteleyen milyonlarca kişiye güzel haber geldi. Halkbank resmi duyuru yayınlayarak sıfır faizli kredi kampanyası başlattığını açıkladı. Halkbank’ın yeni kampanyasında kefil yok, şart yok. Kamu bankası tek kalemde binlerce lirayı hemen hesaba yatırıyor. Tam 225.000 TL kredi için başvurular da açıldı. Hiç beklemeden hemen banka şubelerine giderek ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Halkbank faizsiz kredi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

halkbank-faizsiz-kredi-duyurusu-yapti-tam-225000-tlyi-tek-kalemde-verecek-kefil-sart-evrak-yok-3

3 DEĞİŞİK KREDİ PAKETİ HAZIRLANDI

Halkbank nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için faizsiz kredi imkanını üç farklı paketle sunuyor. Esnaflara özel olarak sunulan sıfır faiz kredi kampanyasında üst limit 225.000 TL olarak belirlendi. Genç girişimciler, yeni iş yeri açanlar, unutulmaya yüz tutan mesleklerde faaliyet gösterenler bu kampanyalardan yararlanabiliyor. Esnafa faizsiz ihtiyaç kredi sağlayan Halkbank, aynı zamanda zorlu koşullar da sunmuyor. Tam tersine kolayca başvurup hemen onay almak mümkün oluyor.

ESNAF KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Halkbank, esnafa özel farklı avantajlı kredi kampanyaları düzenliyor. İşletme sermayesi ve ihtiyaçları için 225.000 TL veren Halkbank, iş yeri ve taşıt almak isteyenlere ise 500.000 TL kredi imkanı sağlıyor. Başvuru yapmak isteyenler doğrudan kullandırım yolu ile Halkbank esnaf kredisi paketlerinden yararlanabiliyor. Esnafa özel HalkBank tarafından sağlanan kredi çözümleri şöyle;

ESKKK Kefaletiyle krediler

ESKKK Kefaleti Olmaksızın Krediler

0 Faizli Esnaf Kredileri

Esnaf Yatırım Kredileri

halkbank-faizsiz-kredi-duyurusu-yapti-tam-225000-tlyi-tek-kalemde-verecek-kefil-sart-evrak-yok-a-1

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Halkbank sıfır faizli kredi başvurusu en yakın banka şubelerinden yapılabiliyor. Aynı zamanda Halkbank müşterisi olan esnaflar online bankacılık kanalları aracılığıyla da başvuru işlemlerini hemen yapabiliyor. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra kredi başvurusu anında onay alıyor. Talep ettiğiniz kredi tutarını kullanmak için banka şubelerine gitmeye de gerek yok. Çünkü kredinizin onay alması halinde talep ettiğiniz tutar anında hesaba geçiyor.

halkbank-faizsiz-kredi-duyurusu-yapti-tam-225000-tlyi-tek-kalemde-verecek-kefil-sart-evrak-yok-a-2

KADIN GİRİŞİMCİLERE ÖZEL FAİZSİZ KREDİ

Ayrıca Halkbank, kadın girişimcilere özel ekstra kredi paketleri de sunuyor. Yine faizsiz kredi imkanı olarak sağlanan kredi paketlerinde başvurular şubelerden yapılıyor. Yeni iş kurmak isteyen tüm kadınlar kredi kampanyasına başvuru yapabiliyor.