Halkbank 2000 TL'lik bonus ödemesi ile gündemde. Kampanyaya katılanlar, harcamalarına ek olarak ParafPuan kazanıyor. Bu şartları karşılıyorsanız sizler de bankanın imkanlarından yararlanabilirsiniz. Harcama sözünüze 2000 TL ParafPuan hesabınızda...

Halkbank'ın yeni kampanyasına ilgi büyük. 2000 TL'lik bonus ödemesi kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit. Kampanyaya katılımın nasıl olacağıyla ilgili bilgiler vereceğiz. Öte yandan bankada ParafPuan'ın nasıl alınacağıyla ilgili merak edilenler yanıt bulacak. Yapacağınız harcamalardan önce kampanyaya katılım sağlamanız gerekiyor. Harcama sözünüze ek olarak ParafPuan verilecektir. Kampanyaya dair detayları aktaralım.

2000 TL'ye Varan ParafPuan Hesabınızda!

Halkbank'ta 5 bin TL için 400 TL, 10 bin TL için 1.000 TL, 15.000 TL için 1.500 TL ve 20.000 TL için 2.000 TL ParafPara verilecek. Dolayısıyla yapacağınız alışveriş miktarına göre değişkenlik gösterecek. Peki kampanyaya katılmak için ne yapmak gerekiyor? Sanıldığı üzere mobil uygulamadan başvuru yapmak mümkün değil.

halkbank-kredi-notu-olmayanlara-19000-tl-odeme-yapacak-bankalardan-ve-mudurden-onayli-olacak-1

Kızılay Kan Bağışıyla İlgilenecek Personel Arıyor! Bilgisayar Kullanabilen Herkes Başvurabilecek! Kızılay Kan Bağışıyla İlgilenecek Personel Arıyor! Bilgisayar Kullanabilen Herkes Başvurabilecek!

SMS ile Başvuru Yapabilirsiniz

Kampanyaya dahil olmak için SMS kullanmanız gerekiyor.  Halkbank ParafPuan'ın fırsatlarına katılabilirsiniz. Kampanyaya katıldıktan sonra kesilecek ilk ekstreden sonraki alışverişlerinizde ParafPuan kazanabiliyorsunuz. Bu detayı da göz önünde bulundurun. Öte yandan Halkbank'ın resmi internet sitesi üzerinden daha fazla bilgi elde edebilirsiniz. Kampanyada kullanılması gereken kartlar bireysel asıl Paraf ve Parafly kredi kartlarıdır.