Halkbank, hesabı olan vatandaşlar için duyuru yapıldı! 5 gün içinde başvuru şart!

Devlet bankası olan Halkbank üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişiler, 5 gün içerisinde başvuru yapmaları durumunda bankadan bayram kredisi kampanyasından yararlanarak düşük faizli kredi kullanabilecek. 

Halkbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada 50000 TL'ye kadar kredi verilecek ve bu kredilerde, herhangibir gelir belgesi istenmeyecektir.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların emekli olmaları durumunda da bu kredi kampanyalarına katılabiliyor. Emekli maaşınızı, Halkbank şubeleri üzerinden alıyorsanız veya emekli maaşınızı, Halkbank'a taşıyacaksanız başvurunuzu gerçekleştirerek, 36 ay vadeli, bu kredi kampanyası haricinde daha yüksek limitlerde kredi kullanmanız mümkün olmaktadır. 

Kredi başvurusu sadece banka şubeleri üzerinden yapılmıyor. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Size en yakın Halkbank şubesine giderek veya Halkbank ATM'si üzerinden de kartlı ve kartsız giriş yaparak, kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

En düşük faiz oranlarından, Sizlere işte hizmet verecek olan Halkbank, yapmış olduğu bu kampanyada 50000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilere en fazla 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturma imkanı sunmaktadır. Belirtilen kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisini aynı gün içinde kullanabiliyor.