Halkbank müşterilerine yepyeni bir kampanya duyurdu. Halkbank kendi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu kampanyası Halkbank müşterileri tarafından büyük ilgi gördü.

Halkbank yaptığı yeni kampanya ile büyük ilgi odağı haline gelirken aynı zamanda Halkbank bünyesine yeni müşterilerde kazandırdı. Özellikle toplu alışveriş yapan kişiler tarafından büyük ilgi gören kampanyanın detayları da araştırılmaya başlandı.  

Halkbank tarafından yapılan kampanya müşterilerine 2 Bin TL’ye kadar ParafPara kazanma fırsatı sunuyor. Peki, sunulan bu kampanyadan nasıl yararlanır, kampanyanın şartları nelerdir? ParafPara nedir? ParafPara hakkında merak edilen bütün detaylar ve daha fazlası siz değerli okurlarımız için haberimizde.   

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

PARAFPARA NEDİR? NE İŞE YARAR 

Paraf ile üye iş yerlerinde peşin ya da taksitli olarak alışveriş yapılabilir, kartınıza özel kampanyalardan fayda sağlayabilirsiniz, yapmış olduğunuz alışverişlerden ParafPara kazanabilir ve kartınızda birikmiş olan ParafPara'larınızı alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2.000 TL ParafPara nasıl kazanılır? ParafPara kazanmak için neler yapılmalı? Siz değerli Halkbank müşterileri tarafından merak edilen soruların cevabı haberimizde. İşte o haber ve merak edilen detaylar ve daha fazlası 

Eğer hesabınızdaki ParafPara miktarını merak ediyorsanız kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Halkbank ParafPara miktarınızı birkaç farklı kanal üzerinden öğrenme şansınız var.

Mevcut ParafPara bilgilerinizi; Hesap Özetinizden, İnternet Şubesinden ve Halkbank Mobil Uygulamasından kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz gibi 0850 222 0 400 telefonunuza tuşlayarak Halkbank Dialog'dan hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca Halkbank ParafPara tutarınızı Halkbank şubelerini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

1 ParafPara=1 TL 

KAMPANYANIN DETAYLARI

Halkbank tarafından duyurulan kampanyaya göre alışveriş yapmadan önce anahtar kelimeyi yazarak boşluk bırakır katılmak istediğiniz kredi kartınızın son altı hanesini yazarak 3404'e SMS gönderilmesi durumunda kampanyaya katılım sağlamış olacaksınız. Kampanyadan elde edilecek ParafPara tutarı ise şu şekilde, 5 bin TL için 400 TL olmakla birlikte 10 bin TL için bin TL, 15 bin TL için bin 500 TL ve 20 bin TL için ise 2 bin TL ParafParadır. Müşteri bu anahtar kelimelerden sadece birini seçerek kampanyaya katılabilir.

Halkbank müşterisi tarafından kazanılacak olan ParafPara miktarı 12 ekstre dönemi devam ederek her ekstre döneminde verilen harcama sözü kadar alışveriş yapılması ile peşin olarak ve aynı zamanda tek seferde olmak üzere kayıtlı karta yüklenecektir. Müşterinin kampanyaya katılım sağlamak için SMS'in bankada kayıtlı olan telefon numarasından gönderilmesi gerekmektedir. Para Mobil'den atılım ise alınmayacaktır. 

Müşterinin kampanyaya katılım sağlaması için söz konusu SMS'ten herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Kampanyaya katılabilmek için ayrıca kısa mesajın Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir. Bununla beraber kampanya kayıttan sonraki ilk ekstre kesimi ile başlamaktadır. Bu süreç toplamda 12 ekstre dönemini kapsayacaktır. Örneğin 15 Şubat tarihinde kampanyaya dahil olan bir müşterinin ilk ekstresi 20 Şubat tarihinde kesiliyorsa bu durumda 21 Şubat tarihi itibari ile yapılan alışverişler harcama sözü tutarına dahil olmaktadır.