Halkbank, müşterilerine pratik bir çözüm sunarak nakit para ihtiyaçlarına anında çözüm buluyor. Halkbank'ın inovatif yaklaşımı ile sunulan Hızlı Kredi, bireysel ihtiyaçları karşılama konusunda kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Artık 10.000 TL'ye kadar olan kredi başvurularınızı şubeye gitmeden, sadece birkaç tıklama ile halledebilir ve onay aldığınız krediyi anında kullanabilirsiniz.

Halkbank'ın Hızlı Kredi avantajları oldukça çekici. En az 1.000 TL, en fazla 10.000 TL'ye kadar başvuru yapabilir ve kredinizi şubeye gitmeden anında kullanabilirsiniz. Ayrıca, kredinizi dilediğiniz zaman şubelerden ara ödeme yaparak veya tamamen kapatma imkanına da sahipsiniz. Örnek bir maliyet tablosuna göre, 10.000 TL'lik kredi için 36 ay vade seçeneğiyle aylık taksit tutarı 629,16 TL, yıllık toplam maliyet oranı ise %87,1804 olarak belirlenmiş.

Kızılay Kan Bağışıyla İlgilenecek Personel Arıyor! Bilgisayar Kullanabilen Herkes Başvurabilecek! Kızılay Kan Bağışıyla İlgilenecek Personel Arıyor! Bilgisayar Kullanabilen Herkes Başvurabilecek!

Kredi tutarı 50.000 TL'ye kadar çıkabilir, ancak vade süreleri bu tutara göre değişiklik gösterir. Örneğin, 50.001 TL - 100.000 TL arası kredilerde azami vade 24 ay, 100.001 TL üzeri kredilerde ise azami vade 12 aydır. Yıllık toplam maliyet oranı, faiz, tahsis ücreti ve vergileri içerir.

Halkbank müşterileri, Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube, ve Dialog üzerinden üye olarak ya da Halkbank.com.tr'den üye olmadan hemen başvuruda bulunabilirler. Onay alan başvurular, yine şubeye gitmeden Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog üzerinden kullanılabilir. Başvurularınızı ve kullanımlarınızı haftanın 7 günü, 24 saat boyunca gerçekleştirebilirsiniz.