Halkbank hesabı olanlara farklı bir kampanya başladı! İlaç Harcamalarına 150 TL İndirim Fırsatı!

İlaç masraflarını indirimli hale getiren yeni bir kampanya duyuruldu. Banka kartı kullanıcıları için geçerli olan eczane alışverişlerinde 150 TL indirim fırsat olarak duyuruldu. 12 Aralık tarihinde başlatılan henüz yeni olan kampanya 10 Ocak tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Kampanyaya katılan her müşteri 100 TL ve üzerinde eczane harcaması yaptığı anda %10 indirim kazanıyor. Bu toplamda 150 TL'ye denk geliyor. Her müşteri kampanya dönemi devam ederken en fazla 150 TL tutarında indirim hakkını kazanabiliyor.

İlaç Harcamalarına 150 TL İndirim Kampanya Başvurusu

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin öncelikli olarak banka müşterisi olması paraf ayrıcalığında keşfedebilmek için uygulama üzerinden katılım sağlaması gerekiyor. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra yapılacak olan harcamalar geçerliliğini koruyor. Kampanyaya cep telefonu üzerinden katılmak isteyenler mesaj kısmını kullanarak ECZANE yazıp 3404'e sms olarak göndermesi yeterli oluyor. Uygulama üzerinden kampanyaya katılmak isteyenlerin ilgili kampanyaya erişerek Hemen katıl butonuna basması yeterli görülüyor.

İlaç Harcamalarına 150 TL İndirim Kampanya Şartları

Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı! Akaryakıtta DEV zam tehlikesi! Arkası kesilmeyen zam curcunası başladı!

Parafpara kullanılarak yapılacak bu ayrıcalıklı işlemde iptal ya da iade durumu söz konusu olursa kazanılan bonus tutarı hesaba geri tanımlanıyor. Kampanya yalnızca eczanelerden yapılacak harcamalarda geçerliliği olmaktadır. Farklı bir alanda yapılacak olan harcama kampanyadan faydalanma olanağını ortadan kaldırır.