Halkbank müşterilerine mühim duyuruda bulundu. Yapılan duyuruda yeni bir kampanyanın uygulamaya koyulacağı ayrıntılar belirtildi.

Halkbank bağlamında banka müşterilerine çok mühim duyuruda bulundu. Yapılan duyuruda yeni bir kampanyanın uygulamaya koyulacağı ayrıntıları paylaşıldı. Halkbank paraf ile anlaşmalı olan işyerlerinde giyim, aksesuar, çiçek vb sektörlerde tek seferde yapılacak harcamalarda 300 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL tutarında, toplamda ise 80 TL para verileceğini belirtti.  Halkbank yapmış bulunduğu duyuruda kampanyaya ait detayları müşterileri ile paylaştı.  Duyuruda verdiği veriler arasında kampanyanın 01 ile 31 Mart tarihleri arasında geçerli bulunduğunu belirten banka, katılımın Paraf kart Mobil aracılığı ile sağlanması gerekliliğini ek etti.  Kampanya kapsamında kozmetikten kuyumculuğa, saatten bakım merkezine varıncaya kadar çoğu sektördeki üye işyerlerinden Paraf kart POS ile yapılacak alış verişlerde tek seferde yapılacak tutar 300 TL ve üzeri olması halinde her alış veriş amacıyla 40 TL,  toplam tutar olarak da 80 TL Paraf kart lira verileceği bildirildi.

Yapılacak işlemlerin bütününün anlaşmalı üye işyerleri ile alakalı olması gerekiyor. Paraf kart anlaşmalı üye işyerlerinden yapılacak alış verişlerde bu imkândan faydalanabilecek. Bunun yanı sıra e ticaret üzerinden oluşturulan alış verişlerde ise kampanyaya dâhil edilmiyor. Banka doğrultusundan yayılan bu imkândan faydalanabilmek amacıyla ilk olarak Paraf kart ile kampanyaya katılım sağlamak şart. Konu ile alakalı daha çeşitli bilgi veren Halkbank, Paraf kart Lira ile alakalı şartları yerine getiren müşterilerine tutarların hemen yükleneceği belirtildi. Aynı gün içinde aynı işyerinden oluşturulan harcamalarda yalnızca ilki dâhil edileceği belirtildi. Kampanya kapsamında oluşturulan alışverişlerde işlemler peşin yapılabildiği gibi taksitli şeklinde de yapılabilecek.

Halkbank paraf kredi kartı başvurusu

Halkbank paraf kredi kartı müracaatı ve müracaat neticesi öğrenme işlemlerini yapmak amacıyla www.parafcard.com.tr adresi üzerinden müracaat linkine giriş yaparak müracaat yapabilirsiniz.

Emekli maaş zamları ile ilgili yeni gelişme yaşandı! Emekli maaş zamları ile ilgili yeni gelişme yaşandı!

Halkbank, kendine ait olan Paraf kredi kartı ile, müşterilerinin beğenisini ve güvenini kazanırken, sunmuş olduğu avantajlarla da müşterilerine, güzel bir ürün hazırlamıştır. Paraf kart ile, özel harcamalar ve indirimli faizler yardımıyla alış veriş yapma imkanı bulunmaktadır.

Paraf kredi kartı, yurt içi ve yurt dışında rahatça sarfedilen bir kredi kartıdır. Visa/Mastercard ve Amex ile vatan dışında prosedür yapılabilirken, Visa/Mastercard Amex/Troy logosu tespit edilen Paraf kredi kartıyla, vatan içersinde çoğu prosedür gerçekleştirilmektedir.