Halkbank Kredi Alamayanları Uyardı, Yeni Paket Açıklandı

Son Dakka: Kamu bankası Halkbank üzerinden yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Daha önce bankalardan kredi alamayan ve sıfır puan olan kişilere yeni bir kredi paketi açıklandı. İşte Detaylar..

Ekonomi 22.08.2021 - 20:02 22.08.2021 - 20:03 Vural Pars

Kamu bankası Halkbank üzerinden yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Daha önce bankalardan kredi alamayan ve sıfır puan olan kişilere yeni bir kredi paketi açıklandı. Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapan müşteriler daha önceki kampanyalarda, kredi notu olmadığı için başvuru yapamıyorlardı. Banka yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte sıfır puanlı olan ve şartları uygun olan kişilere yeni kredi paketinden kredi kullandıracağını duyurdu. Kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler, bu kredileri kullanmak istiyorlarsa, bankanın uygulamış olduğu bazı şartlara uygun bir müşteri olması gerekiyor. Kredi notu sıfır olduğu için daha önce bankalardan kredi kullanmadıysanız, Halkbank üzerinden yapılan İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak sizlerde 36 ay vadeli ve 100000 TL kredi başvurusunda bulunabileceksiniz.

Halkbank kredi başvurusu şartları nelerdir?

Halkbank yapmış olduğu yeni kampanya duyurusu ile birlikte, 100000 TL kadar sıfır puanı olan kişilere kredi ödemesi yapacak. Almış olduğunuz bu kredi 100000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapma imkanı ile sizlere sunulacak. Daha önce bankalardan kredi veya kredi kartı kullanmamış olan kişiler, 100000 TL'ye kadar bu krediler, hemen kullanabilecekler.

Sıfır puanlı olan kişilerin bankadan istemiş olduğu da bazı şartlar vardır. Kredi kullanmak isteyen kişilerin sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyor olması durumunda banka en az 12 aydır aynı işyerinde sigortalı olarak çalışıyor olmanızı isteyecek. Emekli olan kişiler için banka herhangi bir şart istemiyor. Emekli maaşınızı, Halkbank şubelerine taşırsanız kredi puanı sıfır olsa bile kredi notunuz düşük olsa bile banka sizlere kredi kullandıracaktır.

Belirtilen bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

halkbank-1479931

Halkbank kredi başvurusu nasıl yapılacak?

Halkbank açıklamış olduğu yeni kampanya duyurusu ile birlikte Halkbank müşterilerine kredi başvurusunu banka şubelerinden yapacak size en yakın Halkbank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Halkbank üzerinden verilen bu kredi kampanyasında 100000 TL'ye kadar başvuru yapabileceksiniz. Banka şubelerine giderken kimliğinizi ve gelir belgenizi yanınızda götürmeniz yeterli olacaktır. Banka aldığınız maaş üzerinden sizlere kredi limiti belirleyecektir. Çalışma maaşınızı eğer, Halkbank üzerinden alıyorsanız banka şubesine gitmeden internet bankacılığını kullanarak da ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Belirtilen kredi şartlarına uygun olan müşteriler, Halkbank'ın mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@