Halkbank Kredi Borcu olanlara müjdeli haber! Halkbank kredi borçları ertelendi!

Halkbank kredi borcu olanlara müjde! Halkbank kredileri ertelendi! Halkbank kredi borcu olan vatandaşlara müjdeli haber geldi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Halkbank kredi borçlarının ertelendiğini duyurdu!

Ekonomi 10.05.2021 - 23:28 10.05.2021 - 23:29 İlan35

Halkbank kredi borcu olanlara müjde! Halkbank'tan kredi kullananarın kredi borçları ertelendi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son dakika olarak yaptığı açıklamada Halkbank kredi borçlarının ertelendiğini duyurdu!

Halkbank kredi borçları ertelendi!

Halkbank kredi borçları 1 Temmuz 2021'e kadar ertelendi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Halkbank ve TESKOMB ile esnafların kullandığı kredi taksitlerinin 1 Temmuz 2021 tarihine kadar ertelendiğini duyurdu.

TESKOMB kefaletiyle kredi çeken esnafların ise taksit ödemesi yapamayan 240 bin kişinin 1 milyar tutarında borcu daha sonra tahsil edilmek üzere TESKOMB tarafından bankaya ödendiği açıklandı.

Halkbank İhtiyaç Kredisi, Konut Kredisi ertelendi mi?

Esnaflara sağlanan olanak sonrası gözler Halkbank, İhtiyaç Kredisi ve Konut Kredisi ödemeleri ertelendi mi sorusu akıllara geldi. Şu an için yapılan duyuruda Halkbank bireysel ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi erteleme yapılmadığı bildirildi!

Esnaflara sağlanan Halkbank kredi erteleme, diğer bankalar da gelmesi bekleniyor. Recep Tayyip Erdoğan'ın "Vereceğimiz müjdeler var" sözü sonrası vatandaşların da kredi borçları ertelenecek haberi gelmesi bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@