Halkbank üzerinden kredi notu düşük olan kişilere, son dakika onay verildi. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere, ATM ve online olarak 10.000 TL Ödeme yapılacak. Halkbank Kredi Notu Düşüklere Müjde Verdi, 10.000 TL Ödeme Yapıyor, ATM'den ve Online Çekiliyor haberi sizlerle...

Halkbank son dakika yeni duyurmuş olduğu kampanyada kredi puanı düşük olan müşterilere 01000 TL'ye kadar onay vereceğini duyurdu. 10000 TL hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler diğer bankalardaki kredi puanı yüzünden onay alamıyorsa Halkbank üzerinden bazı şartlara uygun olmaları durumunda 36 ay vadeli kredi kullanabilecekler. 

Halkbank Kredi 

Halkbank bazı Kredi şartlarına uygun müşterilere çeşitli Kredi kampanyalarını sokarak istedikleri ihtiyaçlarda kredi onayı vermektedir. Halkbank üzerinden sizler de ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız belirtilen Kredi şartlarına uygun olan kişiler Bu bankanın müşterisi olması durumunda kredi puanı düşük olsa bile 10000 TL'ye kadar hemen onay alabilecektir. 

Halkbank kredi notu düşük olan kişilere 10000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank kredi notu düşük olan müşterilerine ihtiyaç kredisi vermeleri için mobil uygulama üzerinden işlem yapacaktır. Halkbank banka şubelerinden veya Banka ATM'si üzerinden de kredi başvurusu yapılabildiği gibi hızlı bir şekilde onay alıp banka şubesine gitmeden parayı hesabınıza atmak istiyorsanız Halkbank mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

halkbank-kredi-notu-dusuklere-mujde-verdi-10000-tl-odeme-yapiyor-atmden-ve-online-cekiliyor1

Halkbank mobil uygulamasını kullanan müşteriler internet bankacılığı şifresi ile birlikte giriş yaparak Kredi başvurusunu yapabilir sonucunu yine aynı sayfada görebilir ve onaylanan krediyi de kendi Halkbank hesabına aktarabilirler. 

Halkbank kredi başvurusu yapacak olan kişiler sigortalı olarak çalışıyorsa en az 12 aydır aynı işyerinde sigorta primlerinin yatmış olması gerekmektedir. Size en yakın Halkbank şubesine giderek bu bankadan kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte 10000 TL'ye kadar kredi notunu düşük olması durumunda Kredi kullanabilirsiniz.